۰

پیش بینی بارش باران در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: در روز دوشنبه از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در اواخر وقت بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف در استان خواهیم بود.
پیش بینی بارش باران در قم
پیش بینی بارش باران در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم دو درجه و 15 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم یک درجه و 16 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری و مه صبحگاهی، گاهی وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در اواخر وقت بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان صفر درجه و 14 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و 10 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با صفر درجه و منطقه کوشک نصرت با 11 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب: 84302
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *