۰

تقاطع امام خمینی(ره) قم معضلات ترافیکی را رفع می‌کند

قم نیوز: رییس شورای اسلامی شهر قم گفت: اجرای تقاطع غیر همسطح خیابان امام (ره) و شهید کیوانفر قم خدشه ای به حمل و نقل شهری قم وارد نمی‌کند و باعث برطرف شدن مشکل های ترافیکی این شهر می‌شود.
تقاطع امام خمینی(ره) قم معضلات ترافیکی را رفع می‌کند
تقاطع امام خمینی(ره) قم معضلات ترافیکی را رفع می‌کند
به گزارش قم نیوز عبدالله جلالی در جلسه مشترک کمیسیون ماده پنج و شورای حمل و نقل و ترافیک قم که در سالن جلسه های معاونت عمرانی استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: تشخیص اولویت‌های ترافیکی شهر قم با شورای اسلامی شهر است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به طرح جامع حمل و نقل قم، آن را نقشه راه مدیریت شهری قم دانست و یادآور شد: این طرح پس از ۱۰ سال کار مطالعاتی به تصویب شورای ترافیک استان و سپس به تایید شورای عالی ترافیک کشور رسیده‌ است.

جلالی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری همه تصمیم‌های خود را بر اساس طرح جامع ترافیک و همچنین طرح تفصیلی شهر می‌گیرد، گفت: بر این اساس طرح تقاطع خیابان امام خمینی نیز از طرح‌های ضروری و اولویت‌دار ترافیکی قم تعیین شده‌ است.

وی با بیان اینکه نباید در برابر مشکل‌های ترافیکی قم سکوت کنیم، در واکنش به برخی از نظرهای ارائه شده در این جلسه مبنی بر غیر کارشناسی بودن ایجاد تقاطع امام خمینی(ره) به صورت غیر همسطح، گفت: عبور از زیرگذر دید خودروها به نمای حرم حضرت معصومه(س) را خیلی کاهش نمی‌دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اولویت اجرای پروژه‌ها بر اساس طرح جامع حمل‌ و نقل، اظهار کرد: اجرای پروژه تقاطع خیابان امام خمینی(ره) و خیابان شهید کیوانفر در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که بعد از مخالفت کمیته تطبیق و اصرار شورا به تصویب هیئت حل اختلاف استان رسیده است.

جلالی با بیان اینکه اجرای این تقاطع بر اساس طرح تفصیلی است، اضافه کرد: امروز در شرایط اقتصادی کار کردن سخت است ولی مدیریت شهری در قم به دنبال کار کردن و حل مشکلات مردم هستند.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 84596
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *