۰

مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار می‌شود

قم نیوز: مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر مراجع عظام تقلید و علما در قم برگزار می‌شود.
مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار می‌شود
مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز هم‌زمان با ایام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره(س) مجلس عزاداری و سوگواری در دفاتر و بیوت مراجع عظام تقلید و علما برگزار می‌شود.

این مراسم که با سخنرانی وعاظ و مرثیه‌سرایی ذاکران اهل‌بیت(ع) همراه است، در دفتر حضرات آیات صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی، علوی گرگانی، مکارم شیرازی، وحید خراسانی  و سایر مراجع و علما برگزار می شود.

مراسم سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از روز پنج شنبه 19 دی ماه به مدت سه روز  از ساعت 9/15 در دفتر آیت الله علوی گرگانی واقع در کوچه 26 صفاییه برگزار می شود و همچنین مراسم عزاداری شهادت بی بی دو عالم از ساعت 10/30 با شرکت عموم مردم ولایتمدار و ارادتمندان خاندان رسالت در دفتر آیت الله شبیری زنجانی برگزار می‌شود.

همچنین مراسم سوگواری به این مناسبت با حضور آیت الله مکارم شیرازی به مدت 3 روز از ساعت 10 در مدرسه امیرالمومنین(ع) واقع در خیابان شهدا(صفاییه) برگزار می شود.

براساس این گزارش مراسم عزاداری شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) به مدت سه روز از روز پنج شنبه در دفتر آیت الله صافی گلپایگانی واقع در کوچه 6 خیابان چهارمردان برگزار می شود.

مراسم سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) روز پنجشنبه به‌مدت 3 روز از  ساعت 10:30 در دفتر آیت‌الله‌ وحید خراسانی واقع در کوچه 23 خیابان شهدا(س) صفاییه برپا می شود.

در این مراسم حجت الاسلام بندانی نیشابوری سخنرانی و عرب خالقی و علی اصغر انصاریان مرثیه سرایی خواهند کرد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵
کد مطلب: 85058
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *