۰

مدیر جامعه الزهرا(س): تخریب چهره واقعی اسلام مهم‌ترین هدف گروه های تکفیری است

قم نیوز: مدیر جامعه الزهرا(س)گفت: وقتی مردم برای حضرت علی(ع) شیر می‌آوردند، می‌فرمودند برای قاتل من هم غذا ببرید، این چهره اسلام است که ما می‌شناسیم و گروه‌های تکفیری از جمله داعش جنایت‌های زیادی مرتکب می‌شود، ربطی به اسلام ندارد.
مدیر جامعه الزهرا(س):تخریب چهره واقعی اسلام مهم‌ترین هدف گروه های تکفیری است
مدیر جامعه الزهرا(س):تخریب چهره واقعی اسلام مهم‌ترین هدف گروه های تکفیری است
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام سید محمود مدنی در مراسم تشرف خانم آنا لیاخووا بانوی روسی به دین مبین اسلام که در سالن جلسات جامعه الزهرا(س) برگزار شد،اظهار داشت: هر چه بیشتر با دین اسلام آشنا شوید، نسبت به این دین عشق بیشتری پیدا خواهید کرد.

وی افزود: شاید فردی به عنوان مسلمان رفتار اشتباهی داشته باشد، اما این رفتار ربطی به اسلام ندارد، امیدوارم رفتار غلط برخی مسلمانان شما را به اسلام بدبین نکند.

مدیر جامعه الزهرا(س) با اشاره به شهادت امیرالمومنین(ع) عنوان کرد: در تاریخ اسلام آمده، امام علی(ع) پس از ضربت شمشیر ابن ملجم سه روز در بستر بودند، امیرالمومنین(ع) وصیت کردند اگر من بهتر شدم او را می‌بخشم و اگر کشته شدم شما حق ندارید جز یک ضربه که به من زده است، تلافی کنید، همچنین نباید به بدن قاتل من بی احترامی شود.

مدنی با اشاره به ویژگی‌های بی‌نظیر امیرالمومنین(ع) گفت: وقتی مردم برای حضرت شیر می‌آوردند، می‌فرمودند برای قاتل من هم غذا ببرید، این چهره اسلام است که ما می‌شناسیم و گروه‌های تکفیری از جمله داعش جنایت‌های زیادی مرتکب می‌شود، ربطی به اسلام ندارد.

وی ادامه داد: ضمن احترام به همه پیامبران الهی از جمله حضرت موسی و حضرت عیسی علیهماالسلام، معتقدیم حضرت محمد(ص) آخرین پیامبر و فرستاده خداوند است و آن حضرت، 12 امام را پس از خویش به عنوان امام و رهبر معرفی کردند که اولین آنها امام علی(ع) است.

مدیر جامعه الزهرا(س) با بیان اینکه گاهی در رسانه‌های عمومی دنیا، مطالبی به نام اسلام منتشر می‌شود که با واقعیت اسلام سازگار نیست، خاطرنشان کرد: برای ورود به اسلام مراسم خاصی نداریم و هر که این اصول دین را بپذیرد‌،خواهر و برادر مسلمان ما است.

در پایان این مراسم خانم آنا لیاخووا بانوی روسی 28 ساله که پس از دو سال مطالعه درباره دین اسلام مسلمان شده است پس از قبول اصول دین، شهادتین را همراه با حجت‌الاسلام والمسلمین مدنی قرائت کرد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶
کد مطلب: 85104
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *