۰

تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب قم افتتاح می شود

قم نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: تصفیه‌خانه‌های شهر قم به روز شده است و تصفیه خانه شماره دو فاضلاب این شهر به زودی افتتاح می‌شود.
تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب قم افتتاح می شود
تصفیه خانه شماره 2 فاضلاب قم افتتاح می شود
به گزارش قم نیوز علی جان صادق پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به وضعیت تصفیه فاضلاب شهر قم اظهار کرد: تصفیه‌خانه‌های شهر قم به روز شده است و تصفیه خانه شماره دو این شهر به زودی افتتاح می‌شود، ظرفیت تصفیه تصفیه‌خانه‌های فاضلاب این شهر پس از بهره برداری کامل بیشتر از حجم فاضلاب موجود در قم است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم ادامه داد: اکنون ظرفیت تصفیه‌خانه فاضلاب موجود در شهر قم به حدی نیست که پساب فاضلاب را از منطقه پردیسان برای تصفیه به این تصفیه خانه انتقال بدهیم و به همین دلیل باید تصفیه خانه جدیدی برای منطقه پردیسان احداث شود.

 

5 ناحیه صنعتی روستایی در قم

محسن بهشتی معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری قم با اشاره به نواحی صنعتی در روستاهای استان اظهار کرد: پنج ناحیه صنعتی روستایی در بخش‌های قم پیش بینی شده است و بهره برداری از این نواحی با توجه به ظرفیت روستاها است.

وی خاطرنشان کرد: در سال 1392 احداث آرامستان جدید شهر قم در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مصوب شد، ولی سازمان بازرسی به این مصوبه ایراد گرفت و این شورا مصوبه را به کارگروه عمرانی ارجاع داد، در نهایت طرح آرامستان جدید شهر قم در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم برای تصمیم گیری نهایی، طرح می‌شود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب: 85321
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *