۰

اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت قم در سال 99

قم نیوز: استاندار قم گفت:اولویت استان اتمام پروژه‌های نیمه تمام تا پایان سال آینده است به ویژه پروژه‌هایی که تکمیل آن‌ها تا انتهای سال 1399 ممکن است.
اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت قم در سال 99
اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت قم در سال 99
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به رشد بودجه استان قم اظهار کرد: بودجه استان در سال آینده نسبت به سال جاری رشد دارد، اما شاهد عقب‌ماندگی‌هایی تاریخی در قم هستیم و باید برای ادامه روند افزایش بودجه استان قم در سال‌های آتی و تخصیص حداکثری این بودجه تلاش کنیم.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان قم باید برنامه‌های خود برای سال آینده را به معاونین استاندار ارائه بدهند، باید این برنامه‌ها به صورت برنامه‌های عملیاتی باشد و برنامه‌های ارائه شده در دستور کار کارگروه‌های مختلف قرار می‌گیرد.

استاندار قم افزود: اولویت استان اتمام پروژه‌های نیمه تمام تا پایان سال آینده است، پروژه‌هایی که تکمیل آن‌ها تا انتهای سال 1399 ممکن است.

سرمست با اشاره به طرح‌های هادی در روستاهای استان قم اظهار کرد: باید بحث اشتغال در اصلاح طرح‌های هادی در استان مورد توجه قرار بگیرد، هر روستایی می‌تواند که اولویت توسعه متمایزی برای خود داشته باشد و این اولویت‌ها در هر روستا متفاوت با روستای دیگر است و اصلاح طرح هادی باید براساس این اولویت‌ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در روستاهای قم برخورد و از این ساخت‌وسازها جلوگیری شود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب: 85323
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *