۰

معرفی 3 مقاله برتر در همایش مقالات علمی حوزه

قم نیوز: دبیر همایش کتاب سال حوزه گفت: 110 مقاله حائز شرایط به دبیرخانه همایش مقالات علمی حوزه رسید و در نهایت سه مقاله به عنوان مقالات برتر این همایش معرفی خواهند شد.
معرفی 3 مقاله برتر در همایش مقالات علمی حوزه
معرفی 3 مقاله برتر در همایش مقالات علمی حوزه
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم مقیمی با اشاره به داوری همایش کتاب سال حوزه اظهار کرد: شاخص‌های ارزیابی آثار رسیده به این همایش در فراخوان همایش اعلام شد و براساس این شاخص‌ها و به دور از سلیقه گرایی، داوری آثار صورت گرفت، البته در داوری برای آثار ارسالی توسط بانوان پنج نمره تشویقی لحاظ شد.

وی ادامه داد: اولویت‌های پژوهشی مدنظر همایش کتاب سال حوزه، سال گذشته توسط شورای سیاست گذاری این همایش اعلام شد تا به پژوهش‌های حوزویان جهت دهی کند، امسال 115 اثر مرتبط با اولویت‌های همایش کتاب سال حوزه به دبیرخانه این همایش رسید.

دبیر همایش کتاب سال حوزه افزود: از جمله اولویت‌های پژوهشی این همایش برای سال جاری می‌توان به آسیب‌های اجتماعی، بیانیه گام دوم انقلاب، اقتصاد مقاومتی، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، جمعیت و زن و خانواده اشاره کرد.

مقیمی با اشاره به همایش مقالات علمی حوزه اظهار کرد: 110  مقاله حائز شرایط به دبیرخانه این همایش رسید و پس از ارزیابی، 28 مقاله به مرحله نهایی رسید و در نهایت سه مقاله به عنوان مقالات برتر همایش مقالات علمی حوزه معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/111
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 85405
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *