۰

برگزاری تور روایت انقلاب در دهه فجر

قم نیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: تور روایت انقلاب در ایام‌الله دهه مبارک فجر در قم برگزار می‌شود.
برگزاری تور روایت انقلاب در دهه فجر
برگزاری تور روایت انقلاب در دهه فجر
به گزارش قم نيوز ابوالقاسم مقیمی امروز با اشاره به برنامه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برای برگزاری تورهای روایت انقلاب در ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: به منظور آشنایی دانش آموزان مقاطع متوسطه شهر قم با رویدادهای انقلابی، محلات و خیابان‌ها، دستاوردهای انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت، این تورها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تور روایت انقلاب با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و سازمان آرامستان‌های بهشت معصومه و مشارکت راویان بعثه مقام معظم رهبری و معاونت پرورشی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد، گفت: برگزاری این تورها در ایام الله دهه مبارک فجر در دو نوبت صبح و عصر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم بیان کرد: تور روایت انقلاب با عنوان گل‌گشتی در شهر انقلاب در قالب تورهای قم‌گردی علاوه بر دانش آموزان قمی برای دانش آموزان مدارس بین المللی و خانواده شهدا مدافع حرم و دانش آموزان کانون های فرهنگی مساجد نیز اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در این برنامه ضمن روایت‌گری اتفاقات انقلاب برای دانش‌آموزان، آنها در گلزارهای شهدا و تجدید میثاق با شهدا و آشنایی با زندگینامه سراداران رشید اسلام و حضور در بیت امام(ره)، مسجد چهار مردان، سلماسی، چهار راه شهدا، دبیرستان حکیم نظامی و غیره حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب: 85410
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *