۰

وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 55 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری به تدریج کاهش ابر و افزایش سرعت وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی دو درجه و 10 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم منفی یک درجه و 10 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش موقت ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری است، گفت: در این روز گاهی شاهد افزایش ابر در برخی مناطق استان به خصوص مناطق غربی و بارش برف و باران و وزش باد در قم خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی دو درجه و 6 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و هفت درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی هفت درجه و منطقه کوه سفید با هشت درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲
کد مطلب: 85477
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *