۰

رعایت کامل استانداردها در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع)

قم نیوز: سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) در تمام رده‌ها طبق مقررات و آیین‌نامه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و با توجه به رعایت استانداردها برگزار می‌شود.
رعایت کامل استانداردها در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع)
رعایت کامل استانداردها در مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع)
به گزارش قم نیوز سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین بنیادی نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جمعی از طلاب،‌ قاریان،‌ حافظان و محققان سراسر کشور در قم آ‌غاز به کار کرده است.

محمد بادپا مسئول کمیته فنی سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) با بیان اینکه ۵۶۱۵ نفر در بخش خواهران این دوره از مسابقات ثبت‌نام کردند،‌ گفت: مسابقات از روز سوم بهمن‌ماه شروع شده و تا دهم بهمن‌ماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به گونه‌ای طراحی شده است که شرکت‌کنندگان بتوانند به‌موقع در آن حضور پیدا کنند، افزود: علاوه بر اهدای جوایز به رتبه‌های اول، دوم و سوم در مرحله رقابتی و نهایی،‌ بخشی نیز ویژه حدنصاب در مسابقات در نظر گرفته شده است که جوایزی به رتبه‌های حدنصاب اهدا خواهد شد.

مسؤول کمیته فنی سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) خاطرنشان کرد: مسابقات در تمام رده‌ها طبق مقررات و آیین‌نامه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و با توجه به رعایت استانداردها برگزار می‌شود که هرسال شکوفایی بیشتری بین شرکت‌کنندگان دیده می‌شود.

سمیه حاج علی رئیس کمیته داوران سیزدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) نیز با بیان اینکه یکی از بهترین هیأت‌های کشور برای داوری این دوره از مسابقات انتخاب شده‌اند،‌ اظهار کرد: اکثر داورها از داوران بین‌المللی هستند و علاوه بر آن از نخبگان جوان که در مسابقات دیگر کمتر فضا برای آنها وجود دارد استفاده کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) از مسابقات اوقاف سطح بالاتری دارد و افرادی در این مسابقات هستند که در اوقاف رتبه اول را کسب کرده‌اند و با نفرات اول تا سوم در این مسابقات رقابت می‌کنند و فینالی بین فینالیست‌ها برگزار می‌شود که از سطح بسیار بالایی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: موضوع تنوع‌بخشی را در موضوعات مختلف قرآنی در برنامه قرار دادیم که هنرمندان و افراد آشنا با موضوعات مختلف فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که تأثیری در این حوزه دارند و جایی برای ارزیابی و تجلیل از آنها نیست،‌ امکان حضور پیدا کنند و مخاطب حداکثری را سفره قرآن گرد آوریم.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب: 85486
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *