۰
مدیرکل اعزام مبلغ اوقاف:

۱۱۰۰ مبلغ فاطمی توسط سازمان اوقاف اعزام می‌شوند

قم نیوز: مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف گفت: در ایام فاطمیه امسال، هزار و صد نفر از مبلغان روحانی توسط این سازمان به مناطق مختلف اعزام می‌شوند.
۱۱۰۰ مبلغ فاطمی توسط سازمان اوقاف اعزام می‌شوند
۱۱۰۰ مبلغ فاطمی توسط سازمان اوقاف اعزام می‌شوند
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام هادی شفیع‌زاده در همایش بزرگ مبلغان اعزامی فاطمیه ۱۳۹۸ که در مجتمع فرهنگی – آموزشی امامزاده سید علی علیه السلام برگزار شد اظهار کرد: در همایش مربوط به طرح «ضیافت الهی» تلاش فراوانی کردیم تا میزبان سردار حاج قاسم سلیمانی باشیم ولی چند روز قبل از مراسم اعلام شد با توجه به وضعیت موجود در عراق، ایشان به این کشور سفر کرده و ما توفیق این حضور را نداشتیم، حالا مبلغان اوقاف میزبان خانواده محترم این شهید بزرگوار هستند.

وی افزود: هر چه داریم از شهدا داریم و امنیت و آسایش امروز ما مدیون تداوم این خط سرخ است.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه بیش از هزار و یکصد نفر از روحانیون به عنوان مبلغان سازمان اوقاف در فاطمیه امسال به مناطق مختلف اعزام می‌شوند گفت: از ۸۵۰ نیت ثبت شده در موقوفات، تعداد کمی برای اقامه عزای فاطمیه شناسایی شده‌اند و این مناسبت همیشه مظلوم بوده است.

وی ادامه داد: به همت جمعی از مبلغان اوقاف طی دهه آخر صفر، ۴۲ وقف منفعتی در سراسر کشور به ثبت رسیده است.

حجت الاسلام شفیع‌زاده با بیان اینکه کارگروه تخصصی اعزام فاطمیه تشکیل شده است گفت: از هر استان چهار نفر و در مجموع ۱۲۰ نفر در این کارگروه عضویت داشته‌اند و کار اعزام را سازمان‌دهی کرده‌اند.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد: مناسبت‌های تبلیغی فرصتی برای ترویج سنت حسنه وقف هم هستند و این یکی از وظایف مبلغان به شمار می‌رود که در راستای تبلیغ این مسئله تلاش کنند.

وی گفت: بر این اساس چه بهتر که با استفاده از فرصت تبلیغی ایام فاطمیه، تلاش کنیم موقوفاتی با نیت اقامه عزای فاطمی و ترویج گفتمان حضرت زهرا سلام الله علیها به ثبت برسد.
انتهای پیام / 137
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴
کد مطلب: 85492
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *