۰

قدردانی آیت‌الله نوری‌همدانی از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه

قم نیوز: آیت‌الله نوری‌همدانی با قدردانی ‌از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت:‌ رئیسی امید را به جامعه برگرداند.
قدردانی آیت‌الله نوری‌همدانی از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه / رئیسی فردی شایسته، کارآمد و دلسوز است
قدردانی آیت‌الله نوری‌همدانی از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه / رئیسی فردی شایسته، کارآمد و دلسوز است
به گزارش قم نیوز آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور، کار سازمان بازرسی کل کشور را بسیار حساس، مهم و ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: باید کسانی در رأس این سازمان باشند که دغدغه مبارزه با فساد در همه ابعاد را داشته باشند.

وی با اشاره به تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه افزود: خوشبختانه کسی در این مسند قرار گرفته که فردی شایسته، کارآمد و دلسوز است و فعالیت‌های وی در این مدت کوتاه موجب پیشگیری از بسیاری از مفاسد شده و امید را به جامعه برگردانده است.

این مرجع تقلید با تأکید بر اینکه همه مدیران دستگاه‌های کشور باید قوه قضائیه را در پاکسازی جامعه از آلودگی‌ها و مفاسد اقتصادی و فرهنگی یاری کنند، تصریح کرد:‌ این امر موجب تثبیت و تحکیم نظام اسلامی و مایه دلگرمی توده مردم خواهد شد.

آیت‌الله نوری‌همدانی با انتقاد از وجود برخی اختلافات در رسانه‌ها گفت: برخی‌ها با حزب و باند‌بازی موجب چنددستگی در جامعه می‌شوند و این امر به وحدت و آرامش مردم لطمه وارد می‌کند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب: 85552
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *