۰

بانوان قمی در پشتیبانی از نظام سنگ تمام گذاشتند

قم نیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بانوان قمی همیشه در پشتیبانی از نظام اسلامی سنگ تمام گذاشتند، آن‌ها ضمن حفظ ارزش‌های اسلامی همیشه به صورت فعال در صحنه حاضر بودند.
بانوان قمی در پشتیبانی از نظام سنگ تمام گذاشتند
بانوان قمی در پشتیبانی از نظام سنگ تمام گذاشتند
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی عصر امروز همایش بزرگ بانوان استان قم که از سوی شورای هماهنگی اصولگرایان در تکیه شاه خراسان برگزار شد با اشاره به نقش بانوان در انقلاب اسلامی اظهار کرد: بانوان کشورمان در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران دفاع مقدس در پشت جبهه نقش شایان ذکری را ایفا کردند.

وی ادامه داد: بانوان قمی همیشه در پشتیبانی از نظام اسلامی سنگ تمام گذاشتند، آن‌ها ضمن حفظ ارزش‌های اسلامی همیشه به صورت فعال در صحنه حاضر بودند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت از بانوان است، در چند سال اخیر اقداماتی در زمینه بیمه زنان سرپرست خانوار در مجلس صورت گرفت و در سال آینده با مصوبه مجلس دیگر صفی در زمینه بیمه زنان سرپرست خانوار نخواهیم داشت.

امیرآبادی با اشاره به توجه مجلس شورای اسلامی به بیماری‌های خاص اظهار کرد: مجلس در بودجه سال آینده اعتبار خوبی برای معالجه بیماری‌های خاص در نظر گرفت.

وی ادامه داد: از دوره ریاست جمهوری هاشمی بودجه سنگینی برای کنترل جمعیت در نظر گرفته شد و به دنبال اختصاص این بخش از بودجه به درمان ناباروری و درمان بیماری‌های خاص هستیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد من بود که در هر منطقه از شهرداری قم، بوستان بانوان ایجاد شود و این کار مورد پیگیری قرار گرفت، همچنین به دنبال تقویت دانشگاه دخترانه حضرت معصومه(س) هستیم و جلوی تضعیف این دانشگاه تک جنسیتی را گرفتیم.

امیرآبادی تقویت هنرستان‌های دخترانه قم را ضروری دانست و تصریح کرد: بانوان کشورمان می‌توانند که با حفظ ارزش‌های انقلاب و حضور در جامعه بسیاری از مشکلات را حل کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌هایی برای بهبود وضعیت پرستاران داشتیم و باید مشکلات این قشر به صورت ریشه ای در مجلس شورای اسلامی حل شود.

کاندیدای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان قم افزود: یک نماینده نباید فقط به یک محل فکر کند و علاوه بر مناطق محروم قم به فکر مناطق محروم کشور هم هستم و پیگیری زیادی را در این خصوص انجام دادم.

امیرآبادی انقلابی بودن را به اسم ندانست و تصریح کرد: آقای زاکانی در دوره نمایندگی خود در مجلس، 70 بار به دادگاه برای مبارزه با فساد رفت و او یک شخص ساده زیست است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳
کد مطلب: 86039
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *