۰

انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری در قم آغاز شد

قم نیوز: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه قم آغاز شد.
انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری در قم آغاز شد
انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری در قم آغاز شد
به گزاش قم نیوز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از دقایقی پیش با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه قم آغاز شد.

مردم قم، از همان دقایق اولیه در پای صندوق‌های رأی حضور یافته و رأی خود را به صندوق می‌اندازند.

 669 شعبه در استان قم جهت اخذ رأی فراهم‌شده که از این تعداد 83 شعبه سیار و 586 شعبه ثابت هستند که در 5 بخش و نقاط مختلف شهر قم فراهم پراکنده‌شده‌اند.

826 هزار و 587 نفر در استان قم واجد شریط رأی دادن هستند که از این تعداد، 417 هزار و 967 را جمعیت مردان و 408 هزار و 620 نفر را جمعیت زنان تشکیل می‌دهند.

  
تعداد رأی اولی‌های استان قم را 42 هزار و 688 نفر تشکیل می‌دهند که 21 هزار و 748 نفر تعداد رأی اولی‌های پسر و 20 هزار و 940 نفر رأی اولی‌های دختر هستند.

خاطرنشان می‌شود 93 کاندیدا برای مرحله نهایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از استان قم به رقابت می‌پردازند که ازا ین تعداد سه نقر به مجلس راه خواهند یافت.

همچنین رضا پورصدقی الانق فرزند اصغر و محمد یزدی فرزند علی؛ دو کاندیدای نخستین انتخابات میان‌دوره‌ای دوره پنجم خبرگان در استان قم هستند.
انتهای پیام / 137
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸
کد مطلب: 86108
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *