۰

ارائه آموزش‌های بهداشتی به 3 هزار پاکبان شهر برای پیشگیری از بیماری کرونا در قم

قم نیوز: مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم به اقدامات شهرداری برای پیشگیری از انتشار کرونا ویروس در قم اشاره کرد و گفت: بر این اساس به ۳ هزار پاکبان و کارگر فضای سبز آموزش‌های اولیه در خصوص این بیماری ارائه می‌شود.
ارائه آموزش‌های بهداشتی به ۳ هزار پاکبان شهر برای پیشگیری از بیماری کرونا در قم
ارائه آموزش‌های بهداشتی به ۳ هزار پاکبان شهر برای پیشگیری از بیماری کرونا در قم
به گزارش قم نیوز سید محسن میرهادی در گفت‌وگو با خبرنگاران، به اقدامات شهرداری برای پیشگیری از انتشار کرونا ویروس در قم اشاره و اظهار داشت: ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون‌شهری و نصب پوسترهایی به‌منظور اطلاع‌رسانی به شهروندان در اتوبوس‌ها ازجمله اقداماتی بوده که صورت گرفته است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه اولویت کار برای پیشگیری از این بیماری به پاکبانان و کارگران فضای سبز گذاشته‌شده است، تصریح کرد: بر این اساس، 3 هزار پاکبان و کارگر فضای سبز آموزش‌های لازم و اولیه را در خصوص این بیماری می‌بینند.

وی بیان کرد: همچنین پیمانکاران شهرداری موظف به تأمین ماسک و دستکش برای تمامی کارگران فضای سبز و پاکبانان شده‌اند.

میرهادی از اختصاص 30 عدد پرتابل و چهار عرشه پل در سطح شهر برای اطلاع‌رسانی در خصوص بیماری کرونا ویروس خبر داد و گفت: همچنین در تمامی مناطق و شهرداری مرکز کارتکس و ثبت ساعت به‌صورت موقت حذف‌شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم تأکید کرد: ضدعفونی مستمر آسانسورها، نصب پاکت‌های دستمال‌کاغذی در آن‌ها و انتقال زباله‌های عفونی در بیمارستان‌های کامکار و فرقانی به‌صورت ویژه و مستقیم به سایت البرز از دیگر اقدامات شهرداری قم برای پیشگیری از این بیماری هستند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵
کد مطلب: 86173
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *