۰

مأموران قلابی در قم دستگیر شدند

قم نیوز: فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری ۳ سارق حرفه ای در قم خبر داد و گفت: افراد مذکور تحت عنوان مامور ناجا، همشهریان را در خیابان مورد بازجویی قرار داده و با دریافت وجه نقد و همچنین گوشی تلفن همراه، از محل متواری می شدند.
مأموران قلابی در قم دستگیر شدند
مأموران قلابی در قم دستگیر شدند
به گزارش قم نیوز سردار عبدالرضا آقاخانی درگفت و گویی، اظهارداشت: در پی سرقت از همشهریان تحت عنوان مأمور ناجا توسط راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو پژو 206 و همچنین راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو پژو 405، با توجه به حساسیت این پرونده، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی بیان کرد: با توجه به گستردگی جرم و سرقت از تعداد کثیری از شهروندان و سوء استفاده از هویت و لباس نیروی انتظامی موضوع با جدیت مورد پیگیری قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی متهم اصلی دستگیر شد، با توجه به سابقه قبلی خود ابتدا سعی در انکار موضوع داشت اما در مواجهه با دلایل و مدارک موجود و پس از رویارویی با مالباختگان، به 15 فقره سرقت با همدستی دایی خود و یک تن دیگر اعتراف کرد.

 
وی افزود: متهمان برای ارتکاب جرم از خودروهای پژو 206 و پژو 405 استفاده کرده و در خیابان افراد را تحت عنوان مأمور ناجا مورد بازجویی قرار داده و در فرصتی مناسب وجه نقد و همچنین گوشی تلفن همراه آن‌ها را سرقت می‌کردند که با دستگیری 2 همدست دیگر هر دو خودرو نیز توقیف شدند.

آقاخانی به شهروندان توصیه کرد: در برخورد با افرادی که خود را مامور نیروی انتظامی و یا سایر سازمان ها و نهادها معرفی می کنند حتماً مدارک شناسایی معتبر درخواست کرده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را در اسرع وقت از طریق تماس با 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵
کد مطلب: 86175
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *