۰

نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا

قم نیوز: سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌‌ انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.
نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا
نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور+تعداد آرا
به گزارش قم نیوز سیّد اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور را اعلام کرد.

نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

 

1- کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی

تعداد رأی صحیح: 57585

تعداد رأی منتخب: 17625

 

2- مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: 50054

تعداد رأی منتخب: 19304

 

3-مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: 70973

تعداد رأی منتخب: 32254

 

4-نایین،‌ خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: 26319

تعداد رأی منتخب: 8570

 

5- کاشان،‌ آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 119928

تعداد رأی منتخب: 88946

 

6-خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: 69518

تعداد رأی منتخب: 36055

 

7-اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 26628

تعداد رأی منتخب: 13229

 

8-دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: 85267

تعداد رأی منتخب: 36581

 

9-قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: 72282

تعداد رأی منتخب: 21934

 

10-نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: 51058

تعداد رأی منتخب: 17341

 

11- فردوس، سرایان،‌ طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: 84704

تعداد رأی منتخب: 27334

 

12- شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 43028

تعداد رأی منتخب: 12555

 

13- گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: 29463

تعداد رأی منتخب: 13130

 

14- سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: 62193

تعداد رأی منتخب: 32411

 

15- آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: 111119

تعداد رأی منتخب: 57951

 

16- محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: 27753

تعداد رأی منتخب: 10471

 

17- تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: 37043

تعداد رأی منتخب: 16258

 

18- رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: 56894

تعداد رأی منتخب: 19865

 

19- اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: 47520

تعداد رأی منتخب: 26111

 

20- سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: 111444

تعداد رأی منتخب: 48864

 

21- شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 40588

تعداد رأی منتخب: 13350

 

22- زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: 66502

تعداد رأی منتخب: 44453

 

23- رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: 106606

تعداد رأی منتخب: 53788

 

24- بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: 48350

تعداد رأی منتخب: 26965

 

25- سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: 74063

تعداد رأی منتخب: 24767

 

26- پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: 108406

تعداد رأی منتخب: 24772

 

27- گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: 41990

تعداد رأی منتخب: 24169

 

28- شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: 57991

تعداد رأی منتخب: 20542

 

29- بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: 49451

تعداد رأی منتخب: 11863

 

30- بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: 144850

تعداد رأی منتخب: 72872

 

31- درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: 32870

تعداد رأی منتخب: 9184

 

32- گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: 50810

تعداد رأی منتخب: 23607

 

33- شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: 92343

تعداد رأی منتخب: 23358

 

34- ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: 41191

تعداد رأی منتخب: 17763

 

35- دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: 37030

تعداد رأی منتخب: 11021

 

36- اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: 43391

تعداد رأی منتخب: 14580

 

37- قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: 67059

تعداد رأی منتخب: 17196

 

38- بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: 34121

تعداد رأی منتخب: 16735

 

39- شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: 50984

تعداد رأی منتخب: 24452

 

40- اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: 27642

تعداد رأی منتخب: 15848

 

41- تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: 52575

تعداد رأی منتخب: 20286

 

42- ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی

آرای صحیح: 97307

آرای منتخب: 43233

 

43- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

آرای صحیح: 68457

آرای منتخب: 29057

 

44- خرمشهر:   

سید لفطه احمد نژاد

آرای صحیح: 43522

آرای منتخب: 9638

 

45- خدابنده:

سید البرز حسینی

آرای صحیح: 81866

آرای منتخب: 30852

 

47- بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

 

48- تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید شمس‌الدین حسینی

تعداد رأی صحیح: 81840

تعداد رأی منتخب: 44973

 

49- تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی

تعداد رأی صحیح: 36602

تعداد رأی منتخب: 13752

 

50- آستارا:

غلامرضا مرحبا

تعداد رأی صحیح: 41018

تعداد رأی منتخب: 14834

 

51- رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی

تعداد رأی صحیح: 51905

تعداد رأی منتخب: 16199

 

52- رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

تعداد رأی صحیح: 78624

تعداد رأی منتخب: 25474

 

53- شبستر:

جعفر راستی

تعداد رأی صحیح: 49104

تعداد رأی منتخب: 12596

 

54- میانه:

علی شامی: 66025

بهنام صفایی: 66025

تعداد رأی صحیح:  66025

 

55- ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور

تعداد رأی صحیح: 98689

تعداد رأی منتخب: 20130

 

56- میاندوآب:

مهدی عیسی زاده

تعداد رأی صحیح: 96895

تعداد رأی منتخب: 43016

 

57- لنجان( به دور دوم کشیده شد):

حسین رجایی ریزی: 56261

علی یوسف پور: 8646

 

58- ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

تعداد رأی صحیح: 97307

تعداد رأی منتخب: 43233

 

59- دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

تعداد رأی صحیح: 68457

تعداد رأی منتخب: 29057

 

60- خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

تعداد رأی صحیح: 43522

تعداد رأی منتخب: 9638

 

61- خدابنده:

سیدالبرز حسینی

تعداد رأی صحیح: 81866

تعداد رأی منتخب: 9638

 

62- بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

تعداد رأی صحیح: 59160

تعداد رأی منتخب: 30430

 

63- کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

 

64- رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

 

65- رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:

 

66- اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: 72999

تعداد رأی منتخب: 29826

 

67- مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: 39196

تعداد رأی منتخب: 12075

 

68- دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: 18505

صادق کرمی: 16372

آرای صحیح: 94090

 

69- شهرکرد، بن و سامان:

احمد راستینه هفشجانی

تعداد رأی صحیح:  89600

تعداد رأی منتخب: 35879

 

70- ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: 124693

تعداد رأی منتخب: 33280

 

71- دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: 76247

تعداد رأی منتخب: 19589

 

72- ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 84826

تعداد رأی منتخب: 19454

 

73- سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: 119107

تعداد رأی منتخب: 43530

 

74- لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: 87930

تعداد رأی منتخب: 28399

 

75- رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: 83076

تعداد رأی منتخب: 38615

 

76- علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: 61591

تعداد رأی منتخب: 35907

 

77- خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: 35437

تعداد رأی منتخب: 15157

 

78- سمیرم ( به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: 5959

اصغر سلیمی: 5908

تعداد رأی صحیح: 30299

 

79- گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: 39406

تعداد رأی منتخب: 21471

 

80- ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: 172320

تعداد رأی منتخب: 42296

 

81- کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: 90344

تعداد رأی منتخب: 38998

 

82- تربت حیدریه، مه، لات، زاوه :

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: 131627

تعداد رأی منتخب: 56706

 

83- خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: 101693

تعداد رأی منتخب: 63994

 

84- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: 126696

تعداد رأی منتخب: 29487

 

85- اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: 60978

تعداد رأی منتخب: 19312

 

86- رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: 66319

تعداد رأی منتخب: 24519

 

87- شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: 93264

تعداد رأی منتخب: 34083

 

88- نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: 80140

تعداد رأی منتخب: 28847

 

89- جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: 79797

تعداد رأی منتخب: 39940

 

90- بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: 74631

تعداد رأی منتخب: 37589

 

91- کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: 225460

تعداد رأی منتخب: 130195

 

92- بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: 58748

تعداد رأی منتخب: 18002

 

93- سنقر:

سیدجواد حسینی‌کیا

تعداد رأی صحیح: 43777

تعداد رأی منتخب: 10935

 

94- آستانه اشرفیه:

محمدعلی رمضانی‌ دستک

تعداد رأی صحیح: 36736

تعداد رأی منتخب: 13948

 

95- بهشهر نکا گلوگاه:

غلامرضا شریعتی

تعداد رأی صحیح: 123975

تعداد رأی منتخب: 57945

 

96- قائم‌شهر سوادکوه جویبار:

کیوان مرادیان کوچک‌سرایی 61980

کمال علی پور خنکداری 57823

تعداد رأی صحیح: 132862

 

97- نور و محمودآباد:

ولی‌الله فرزانه

تعداد رأی صحیح: 93779

تعداد رأی منتخب: 35347

 

98- نوشهر، چالوس و کلاردشت:

محمدعلی محسنی بندپی

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 30702

 

99- بندر لنگه،‌ بستک و پارسیان:

احمد جباری

تعداد رأی صحیح: 82794

تعداد رأی منتخب: 20702

 

100- ملایر:

احد آزادی‌خواه 36478

هادی بیگی‌نژاد 22062

تعداد رأی صحیح: 77400

 

101- مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:

محمدرضا صباغیان بافقی

تعداد رأی صحیح: 82345

تعداد رأی منتخب: 26865

 

102- مراغه و عجب‌شیر:

علی علیزاده

تعداد رأی صحیح: 113023

تعداد رأی منتخب: 44691

 

103- ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:

عبدالناصر درخشان

تعداد رأی صحیح: 222990

تعداد رأی منتخب: 95896

 

104- چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:

معین‌الدین سعدی

تعداد رأی صحیح: 19403

تعداد رأی منتخب: 90863

 

105- طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:

حسن محمدیاری

تعداد رأی صحیح: 126794

تعداد رأی منتخب: 30827

 

106- لاهیجان و سیاهکل:

رسول فرخی

تعداد رأی صحیح: 60642

تعداد رأی منتخب: 18620

 

107- نهاوند:

علیرضا شهبازی

تعداد رأی صحیح: 73404

تعداد رأی منتخب: 18578

 

108- بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه

تعداد رأی صحیح: 46656

تعداد رأی منتخب: 17127

 

109- بناب:

محمد باقری

تعداد رأی صحیح: 53155

تعداد رأی منتخب: 23544

 

110- سراب:

یوسف داودی

تعداد رأی صحیح: 61402

تعداد رأی منتخب: 20208

 

111- مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام

تعداد رأی صحیح: 120037

تعداد رأی منتخب: 40294

 

112- ملکان:

سیدعلی موسوی

تعداد رأی صحیح: 60199

تعداد رأی منتخب: 20140

 

113- هشترود و چاراویماق:

سیدحمزه امینی

تعداد رأی صحیح: 39812

تعداد رأی منتخب: 14277

 

114- پیرانشهر و سردشت:

کمال حسینپور

تعداد رأی صحیح: 66727

تعداد رأی منتخب: 35695

 

115- نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی

تعداد رأی صحیح: 128731

تعداد رأی منتخب: 78673

 

116- شاهین‌شهر،‌ میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی دلیگانی

تعداد رأی صحیح: 72283

تعداد رأی منتخب: 63770

 

117- فریدن، چادگان،‌ فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:

حسین محمد صالحی دارانی

تعداد رأی صحیح: 59258

تعداد رأی منتخب: 26920

 

118- فلاورجان:

سیدناصر موسوی لارگانی

تعداد رأی صحیح: 64268

تعداد رأی منتخب: 26902

 

119- نطنز و قمصر:

رحمت‌الله فیروزی پوربادی

تعداد رأی صحیح: 29892

تعداد رأی منتخب: 11251

 

120- کرج، اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با 87808 رأی انتخاب شد

و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند

تعداد رأی صحیح: 336437

 

121- دماوند و فیروزکوه:

سیداحمد رسولی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: 44182

تعداد رأی منتخب: 15856

 

122- اردل،‌ فارسان و کوهرنگ:

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

تعداد رأی صحیح: 104661

تعداد رأی منتخب: 29809

 

123- لردگان و خان‌میرزا:

حسین بامیری

تعداد رأی صحیح: 124338

تعداد رأی منتخب: 31414

 

124- تربت جام،‌ تایباد، باخرز و صالح‌آباد:

جلیل رحیمی جهان‌آبادی

تعداد رأی صحیح: 180266

تعداد رأی منتخب: 98248

 

125- سبزوار،‌ جغتای، جوین،‌ خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با 80028 رأی

بهروز محبی نجم‌آبادی با 67582 رأی

آرای صحیح: 171300

 

126- فریمان،‌ سرخس، احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی

تعداد رأی صحیح:‌ 108460

تعداد رأی منتخب: 56454

 

127- قوچان و فاروج:

علی آذری

تعداد رأی صحیح:‌ 95987

تعداد رأی منتخب: 44033

 

128- شیروان

علی جدی

تعداد رأی صحیح: 65648

تعداد رأی منتخب: 28779

 

129- آبادان

تعداد رای صحیح: 64610

سید محمد مولوی: 35005

سید مجتبی محفوظی: 21402

جلیل مختار: 18542

 

130- اندیمشک

فریدون حسنوند

تعداد رأی صحیح: 67492

تعداد رأی منتخب: 23824

 

131- بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

تعداد رأی صحیح: 98866

تعداد رأی منتخب: 30430

 

132- زاهدان

تعداد رأی صحیح: 175062

حسینعلی شهریاری: 65042

فداحسین مالکی: 63277

 

133- خاش و میرجاوه

اسماعیل حسین زهی

تعداد رأی صحیح: 85185

تعداد رأی منتخب: 43148

 

134- زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون

تعداد رأی صحیح: 162158

محمد سرگزی: 76684

حبیب الله دهمرده: 64314

 

135- آباده و بوانات و خرم بید

رحیم زارع

تعداد رأی صحیح: 73779

تعداد رأی منتخب: 26306

 

136- سروستان و کوار و خرامه

عبدالعلی رحیمی مظفری

تعداد رأی صحیح: 69466

تعداد رأی منتخب: 37771

 

137- فیروزآباد و فراشبند

محمدمهدی فروردین

تعداد رأی صحیح: 92886

تعداد رأی منتخب: 29661

 

138- ممسنی و رستم

مجید انصاری

تعداد رأی صحیح: 92445

تعداد رأی منتخب: 50008

 

139- تاکستان

رجب رحمانی

تعداد رأی صحیح: 64947

تعداد رأی منتخب: 26045

 

140- سنندج و دیواندره و کامیاران

تعداد رأی صحیح: 127838

سید مهدی فرشادان: 35716

محسن فتحی: 32518

 

141- بم و ریگان و فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

تعداد رأی صحیح: 129127

تعداد رأی منتخب: 79392

 

142- جیرفت و عنبرآباد

ذبیح الله اعظمی ساردویی

تعداد رأی صحیح: 131159

تعداد رأی منتخب: 53202

 

143- اسلام آباد غرب و دالاهو

تعداد رأی صحیح: 83954

مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت

 

144- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر

آرش زره تن لهونی

تعداد رأی صحیح: 67712

تعداد رأی منتخب: 30616

 

145- گرگان و آق قلا

تعداد رأی صحیح: 190023

رمضانعلی سنگدوینی: 53100

غلامرضا منتظری: 40893

 

146- کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان

تعداد رأی صحیح: 114149

عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.

 

147- گنبد کاووس

امانقلیج شادمهر

تعداد رأی صحیح: 146970

تعداد رأی منتخب: 31826

 

148- مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش

رضا آریان پور

تعداد رأی صحیح: 137551

تعداد رأی منتخب: 42947

 

149- رشت

تعداد رأی صحیح: 162562

جبار کوچکی نژاد: 50685

سید علی آقازاده دافساری: 47057

محمدرضا احمدی: 33992

 

150- دلفان و سلسله

یحیی ابراهیمی

تعداد رأی صحیح: 109796

تعداد رأی منتخب: 29446

 

151- ساوه و زرندیه

محمد سبزی

تعداد رأی صحیح: 81781

تعداد رأی منتخب: 27544

 

152- میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد

حسین رئیسی

تعداد رأی صحیح: 228026

تعداد رأی منتخب: 103470

 

153- مسیحیان ارمنی جنوب

روبرت بگلریان

تعداد رأی صحیح: 1551

تعداد رأی منتخب: 1158

 

154- ارومیه

تعداد رأی صحیح: 331413

سید سلمان ذاکر: 138436

روح الله حضرت پور طلاتپه: 86910

وحید جلال زاده: 80094

 

155- خوی و چایپاره

عادل نجف زاده

تعداد رأی صحیح: 145190

تعداد رأی منتخب: 68498

 

156- خلخال

سید غنی نظری خانقاه

تعداد رأی صحیح: 47937

تعداد رأی منتخب: 23489

 

157- پاکدشت

فرهاد بشیری

تعداد رأی صحیح: 68737

تعداد رأی منتخب: 37227

 

158- چناران و بینالود

حسین عباس زاده

تعداد رأی صحیح: 85677

تعداد رأی منتخب: 23316

 

159- دزفول

سید احمد آوایی

تعداد رأی صحیح: 216270

تعداد رأی منتخب: 99104

 

160- شیراز

تعداد رأی صحیح: 320428

علیرضا پاک فطرت: 193790

روح الله نجابت: 122807

جعفر قادری: 116684

ابراهیم عزیزی: 114329

 

161- قزوین و آبیک و البرز

تعداد رأی صحیح: 223436

فاطمه محمد بیگی: 108924

لطف الله سیاه کلی: 83555

 

162- قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب

شهریار حیدری

تعداد رأی صحیح: 82987

تعداد رأی منتخب: 27801

 

163- کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده

سید محمد موحد

تعداد رأی صحیح: 127209

تعداد رأی منتخب: 75851

 

164- فومن و شفت

خلیل بهروزی فرد

تعداد رأی صحیح: 80945

تعداد رأی منتخب: 47851

 

165- لنگرود

پرویز محمدنژاد قاضی محله

تعداد رأی صحیح: 55058

تعداد رأی منتخب: 22633

 

166- خرم آباد و چگنی

تعداد رأی صحیح: 186337

مرتضی محمودوند: 43834

مهرداد ویس کرمی: 38077

 

167- بروجرد

تعداد رأی صحیح: 82138

عباس گودرزی: 49170

فاطمه مقصودی: 17891

 

168- درود و ازنا

حسین گودرزی

تعداد رأی صحیح: 80910

تعداد رأی منتخب: 28430

 

169- ساری و میاندرود

تعداد رأی صحیح: 172342

منصورعلی زارعی کیایی: 66225

علی بابایی کارنامی: 42026

 

170- بابل

تعداد رأی صحیح: 182163

علی کریمی فیروزجانی: 53569

مهدی سعادتی بیشه سرس: 50733

 

171- ورزقان

اله ویردی دهقان

تعداد رأی صحیح: 41919

تعداد رأی منتخب: 22824

 

172- نجف آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

تعداد رأی صحیح: 89174

تعداد رأی منتخب: 57700

 

173- داراب و زرین دشت

محمد جواد عسگری

تعداد رأی صحیح: 125058

تعداد رأی منتخب: 50979

 

174- فسا

حجت الله فیروزی

تعداد رأی صحیح: 74672

تعداد رأی منتخب: 32319

 

175- کازرون

فریدون عباسی دوانی

تعداد رأی صحیح: 99098

تعداد رأی منتخب: 27919

 

176- مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

جلال رشیدی کوچی

تعداد رأی صحیح: 112192

تعداد رأی منتخب: 32469

 

177- پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی

تعداد رأی صحیح: 49304

تعداد رأی منتخب: 25689

 

178- اراک و کمیجان و خنداب

تعداد رأی صحیح: 163628

علی اکبر کریمی: 76387

محمدحسن اصغری: 54979

 

179- یزد و اشکذر و بخش ندوشن

محمدصالح جوکار

تعداد رأی صحیح: 148393

تعداد رأی منتخب: 105549

 

180- زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

تعداد رأی صحیح: 3486

تعداد رأی منتخب: 3486

 

181- قم

تعداد رأی صحیح: 322729

احمد امیرآبادی فراهانی: 218315

مجتبی ذوالنوری: 204758

علیرضا زاکانی: 190422

 

182- سقز و بانه

بهزاد رحیمی

تعداد رأی صحیح: 83513

تعداد رأی منتخب:34439

 

183- بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر

تعداد رأی صحیح: 172907

تعداد رأی منتخب:66599

 

184- الیگودرز

محمد خدابخشی

تعداد رأی صحیح: 59587

تعداد رأی منتخب:29381

 

185- بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

تعداد رأی صحیح: 274662

احمد مرادی: 167084

محمد آشوری تازیانی: 93842

منصور آرامی: 87870

 

186 ـ کرمانشاه:

محمد رشیدی 57170

عبدالرضا مصری 95061

ابراهیم عزیز و سلمان محمدی بابازیدی (مرحله دوم)

 

187 ـ گچساران و باشت:

غلامرضا تاجگردون 38352

 

188 ـ ورامین پیشوار و قرچک:

حسین نوش آبادی

آرای صحیح: 114447

آرای منتخب: 44175

 

189 ـ‌ شهریار، قدس و ملارد:

حسین حق وردی

آرای صحیح: 220702

آرای منتخب: 108681

 

190 ـ‌ رباط کریم:

حسن نوروزی

آرای صحیح: 130057

آرای منتخب: 39429

 

191 ـ‌ مریوان و سرو آباد:

شیوا قاسمی

آرای صحیح: 37751

آرای منتخب: 8528

 

192 ـ‌ اهواز باوی حمیدیه و کارون:

سید کریم حسینی 99106

مجتبی یوسفی 65923

شبیب جویجری و احمد سراج (مرحله دوم)

آرای صحیح: 286980

 

193 ـ کوهدشت و رومشکان:

محمدرضا مبلغی

آرای صحیح: 112214

آرای منتخب: 62055

194 ـ مشهد و کلات:

فاطمه رحمانی 309512

محمد حسین حسین زاده بحرینی 393197

جواد کریمی قدوسی 394537

نصرالله پژمانفر 439940

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی 397448

آرای صحیح: 743881

 

195 ـ اصفهان:

امیرحسین بانکی پور 245629

عباس مقتدایی خوراسگانی 228038

مهدی طغیانی 188003

زهرا شیخی مبارکه 172850

حسین میرزایی 163370

آرای صحیح: 412333

 

196 ـ همدان و فامنین:

حمیدرضا حاجی بابایی 95727

احمد حسین فلاحی 48426

آرای صحیح: 190040

 

197 ـ‌ شاهین‌دژ و تکاب:

حسن همتی

آرای صحیح: 60203

آرای منتخب: 13566

 

198 ـ‌ نیشابور و فیروزه:

احسان ارکانی 72818

هاجر چنارانی 47839

آرای صحیح: 186519

 

199 ـ‌ بهبهان و آغاجاری:

محمد طلا مظلومی

آرای صحیح: 63367

آرای منتخب 18038

 

200 ـ‌ شوشتر و گتوند:

سهراب گیلانی

آرای صحیح: 96916

آرای منتخب 31853

 

201 ـ‌ مسجد سلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا:

علیرضا ورناصری قندعلی

آرای صحیح: 96959

آرای منتخب 37411

 

202 ـ لامرد:

سید موسی موسوی

آرای صحیح: 76276

آرای منتخب 37736

 

203 ـ‌ بهار و کبودرآهنگ:

عیسی جعفری

آرای صحیح 102570

آرای منتخب 36884

 

204 - اردبیل، نمین نیر و سرعین:

علی نیکزاد: 117612

سید کاظم موسوی: 59516

صدیف بدری: 53708

آرای صحیح: 202179

 

205- کنگاور صحنه و هرسین:

علی رضایی

آرای صحیح: 108527

آرای منتخب: 36066

206- صومعه سرا:

سید کاظم دلخوش اباتری

آرای صحیح: 53788

آرای منتخب: 28176

207- سنندج:

سید مهدی فرشادان: 3588

محسن فتحی: 32518

آرای صحیح: 127838

 

208- مسیحیانِ عاشوری و کلدانی:

شارلی انویه تکیه

آرای منتخب: 1071

209-  هموطنان کلیمی:

همایون سامه یح نجف آبادی

تعداد رأی صحیح: 1687

تعداد رأی منتخب: 1261

 

209 ـ بجنورد:

سیدمحمد پاک‌مهر 66891

محمد وحیدی 57576

 

210 ـ زنجان:

مصطفی طاهری 56903

مهدی باقری و نبی‌الله محمدی (مرحله دوم)

 

211 ـ تبریز، آذرشهر و اسکو:

مسعود پزشکیان

احمد علیرضا بیگی

روح‌الله متفکر آزاد

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی

محمدحسین فرهنگی

 

212 ـ بوشهر، گناوه و دیلم:

عبدالکریم جمیری

 

213 ـ‌ هموطنان ارامنه شمال:

شاوردیان

آرای صحیح: ۵۲۷۵

آرای منتخب: ۳۴۹۳

 

214 ـ سپیدان و بیضا:

محسن علیزاده  با ۲۲۵۳۴ رأی

 

همچنین آرای حوزه انتخابیه تهران به شرح ذیل است:

 
ردیف     نام نامزد     تعداد آراء
۱     محمد باقر قالیباف     ۱.۲۶۵.۲۸۷
۲     سید مصطفی آقامیرسلیم     ۸۹۲.۳۱۸
۳     مرتضی آقاطهرانی     ۸۶۸.۰۲۵
۴     الیاس نادران     ۸۴۱.۹۵۶
۵     سید محسن دهنوی     ۸۲۹.۲۹۲
۶     سید محمود نبویان     ۸۲۱.۲۰۳
۷     سید احسان خاندوزی     ۸۰۱.۶۹۶
۸     اقبال شاکری     ۷۹۵.۲۱۱
۹     ابوالفضل عموئی     ۷۹۲.۹۶۴
۱۰     بیژن نوباوه وطن     ۷۹۲.۵۶۵
۱۱     مجتبی توانگر     ۷۸۹.۹۱۳
۱۲     فاطمه رهبر     ۷۸۷.۴۸۵
۱۳     محسن پیرهادی     ۷۸۵.۴۵۰
۱۴     روح الله ایزدخواه     ۷۸۴.۴۵۶
۱۵     احمد نادری     ۷۸۳.۵۴۵
۱۶     عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی     ۷۷۹.۴۷۹
۱۷     سید نظام الدین موسوی     ۷۷۸.۶۱۸
۱۸     زهره الهیان     ۷۷۳.۲۶۳
۱۹     مالک شریعتی نیاسر     ۷۶۸.۱۳۹
۲۰     مهدی شریفیان     ۷۶۰.۰۱۶
۲۱     سید رضا تقوی     ۷۵۳.۳۰۷
۲۲     سمیه رفیعی     ۷۴۲.۹۷۵
۲۳     سید علی یزدی خواه     ۷۴۲.۳۹۴
۲۴     علی خضریان     ۷۴۰.۰۳۳
۲۵     رضا تقی پور انوری     ۷۲۸.۲۳۸
۲۶     فاطمه قاسم پور     ۷۲۶.۰۰۷
۲۷     مجتبی رضا خواه     ۷۲۳.۷۲۹
۲۸     زهره سادات لاجوردی     ۷۱۴.۹۳۱
۲۹     غلامحسین رضوانی     ۷۱۱.۶۰۸
۳۰     عزت الله اکبری تالارپشتی     ۶۴۲.۲۱۴

 

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰
کد مطلب: 86179
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *