۰

وزش باد با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری با احتمال بارش پراکنده از بعد از ظهر، کاهش ابر و وزش باد شدید  است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 8 درجه و 11 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود،  حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و 15 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز گاهی اوقات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 30 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان یک درجه و 15 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم 8 درجه و 13 درجه بود، همچنین در این مدت بیشترین سرعت وزش باد در این شهر 25 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی ثبت شد.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین و سردترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه کوه سفید با 17 درجه و منطقه دستجرد با سه درجه بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴
کد مطلب: 86283
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *