۰
فرماندار قم:

تعطیل نشدن ادارات به دلیل خدمت‌رسانی به مردم است

قم نیوز: حیدری گفت:مردم حتی‌الامکان از مراجعه به ادارات بپرهیزند تا خدای‌نکرده هم عامل انتقال نباشند و هم آن را دریافت نکنند.
تعطیل نشدن ادارات به دلیل خدمت‌رسانی به مردم است
تعطیل نشدن ادارات به دلیل خدمت‌رسانی به مردم است
به گزارش قم نیوز مرتضی حیدری،فرماندار قم پیرامون حساسیت برخی از افراد نسبت به موضوع قرنطینه کردن اشخاص در خانه و یا قرنطینه شدن اماکنی که از نظر تجمع افراد حساس است، اظهار کرد: بنا به توصیه پزشکان بهترین، قوی‌ترین و شدیدترین مقابله با ویروس کرونا پیشگیری بوده و بهترین موضوع در پیشگیری نیز عدم ارتباط  است.

او افزود: تعطیلی اجتماعات، مدارس، سالن‌های ورزشی، به تعویق انداختن مراسمات عروسی، محدودیت در شرکت در مراسم تشییع‌جنازه و حتی محدود شدن نماز جماعت همگی به دلیل منتقل نشدن این ویروس به اشخاص است.

فرماندار قم با تأکید بر اینکه مردم قم مردمی فهیم و آگاه بوده و تحت تعلیمات علما هستند، عنوان کرد: مردم نسبت به رفتن به حرم مطهر حضرت معصومه(س) کمال احتیاط را رعایت می‌کنند.

حیدری با تأکید بر اینکه باید مردم نهایت مراقبت لازم را در خصوص این ویروس داشته باشند،بیان کرد: این ویروس مقدر الهی نبوده و ویروس دست سازی است که در حال انتشار است و اگر مراقبت نکنیم در معرض آن قرار می‌گیریم.

فرماندار قم با بیان اینکه تعطیل نشدن ادارات به دلیل خدمت‌رسانی به مردم است، تأکید کرد: اگر مردم اجباری برای پیگیری کار اداری ندارند به ادارات مراجعه نکنند تا خدای‌نکرده هم عامل انتقال نباشند و هم آن را دریافت نکنند.

او با تأکید بر اینکه باید مردم به صحبت‌های متخصصان گوش بدهند،گفت: باید گوش‌به‌زنگ بوده و حرف متخصصان را گوش کنیم تا از شر این ویروس نجات پیدا کنیم.


انتهای پیام/111
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب: 86303
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *