۱
برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

برگزاری نمازجمعه در قم لغو شد

قم نیوز: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از لغو نماز جمعه این هفته (۹ اسفندماه) قم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
برگزاری نمازجمعه در قم لغو شد
برگزاری نمازجمعه در قم لغو شد
به گزارش قم نیوز هنوز چند ساعت از انتشار خبر برپایی نمازجمعه این هفته (۹ اسفندماه) قم توسط نهاد نماز جمعه استان قم نگذشته بود که شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در اطلاعیه‌ای از لغو نماز جمعه فردا در قم و ۲۲ مرکز استان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اطلاعیه خود اعلام کرد که «پیرو در خواست وزیر محترم بهداشت و درمان و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا و اهمیت حقوق شهروندان عزیز و مؤمن ایران اسلامی و ضرورت رعایت آن، با عنایت به نامه مکتوب جناب آقای دکتر نمکی نمازجمعه مورخه ۹۸/۱۲/۹ در مراکز استان‌هایی که از سوی ستاد اعلام گردیده است برگزار نخواهد شد».

نهاد نماز جمعه استان قم نیز با توجه به اینکه قم جزو این ۲۳ مرکز استان اعلام شده است از تعطیلی نمازجمعه فردا در قم خبر داده است.

لازم به ذکر است که نهاد نمازجمعه قم در اطلاعیه قبلی خود از مردم و نمازگزاران خواسته بود با رعایت مسائل و مراقبت‌های ویژه بهداشتی در محل برگزاری نماز جمعه در قم حاضر شوند.
انتهای پیام / 137
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۷
کد مطلب: 86326
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *