۰

آتش‌سوزی گسترده در مجتمع مسکونی 5 قربانی گرفت

قم نیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از وقوع حریق گسترده در مجتمع 225 واحدی سحر خبر داد و گفت: در این حریق 5 نفر جان باختند.
آتش‌سوزی گسترده در مجتمع مسکونی 5 قربانی گرفت/ تلاش 150 آتش نشان برای اطفای حریق
آتش‌سوزی گسترده در مجتمع مسکونی 5 قربانی گرفت/ تلاش 150 آتش نشان برای اطفای حریق
به گزارش قم نیوز عباس جعفری امروز در خصوص وقوع آتش سوزی در مجتمع 225 واحدی سحر در خیابان انسجام اظهار کرد: راس ساعت 3 بامداد وقوع آتش سوزی در این مجتمع مسکونی به آتش نشانی گزارش شد.

وی تاکید کرد: با توجه به گسترده بودن حریق بلافاصله خوددروهای عملیاتی شامل 12 خودرو عملیاتی و 2 تیم نجات، سه نردبان نجات و... به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم یادآور شد: آتش سوزی در طبقات منفی این مجتمع رخ داد و برای امداد رسانی و اطفا حریق 150 نفر از آتش نشانان در محل حضور یافتند.

وی با اشاره به وقوع آتش سوزی در طبقات منفی یک و منفی دو این مجتمع گفت: بیش از 160 نفر از ساکنان از مجتمع خارج شدند که 38 نفر به دلیل مشکلات تنفسی توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده و 28 نفر هم به صورت سرپایی درمان شدند.

جعفری با اشاره به حضور خودروهای شهرداری، اورژانس وعوامل انتظامی در محل حادثه یادآور شد: متاسفانه در این حریق گسترده 5 نفر فوت کردند که 2 نفر آقا و دو نفر خانم هستند و یک کودک نیز در بیمارستان جان باخت.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب: 86333
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *