۰

وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری در برخی از ساعات افزایش ابر در پاره ای از نقاط رگبار پراکنده و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم هشت درجه و 19 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم هفت درجه و 18 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی از ساعات افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم نیمه ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان هشت درجه و 20 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 10 درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با چهار درجه و منطقه شکوهیه با 20 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۰
کد مطلب: 87078
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *