۰
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم؛

مردم عدم حضور در بوستان‌ها و پارک‌ها را جدی بگیرند

قم نیوز: میرهادی گفت:این تصمیم تنها به‌منظور جلوگیری از تجمعات و کاهش شیوع بیماری کرونا بوده و باید مردم این شرایط را درک کرده و همکاری کنند.
مردم عدم حضور در بوستان‌ها و پارک‌ها را جدی بگیرند
مردم عدم حضور در بوستان‌ها و پارک‌ها را جدی بگیرند
به گزارش قم نیوز سیدمحسن میرهادی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرداری قم، با اشاره به عزم ملی و استان در تعطیلی اماکن عمومی گفت: این تصمیم تنها به‌منظور جلوگیری از تجمعات و کاهش شیوع بیماری کرونا بوده و باید مردم این شرایط را درک کرده و همکاری کنند.

میرهادی با بیان اینکه تعطیلات چهار روزه ۱۲ تا ۱۵ فروردین و روز طبیعت باید کنترل‌ها برای کاهش حجم حضور مردم افزایش یابد، ابراز کرد:طبق پیش‌بینی هواشناسی وضعیت هوا در این روز‌ها مناسب بوده، ولی این دلیلی برای بیرون آمدن از خانه نیست.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم عنوان کرد: بسیاری از همشهریان قوانین این محدودیت‌ها را رعایت کرده، ولی متأسفانه عده‌ای هم بوده که اصلاً برای آنان این موارد مهم نبوده و پایبند به هیچ محدودیتی نیستند.

میرهادی یکی از اقدامات در زمینه وجود محدودیت برای بوستان‌ها و پارک‌ها ارسال انبوه پیامک به مردم دانست وگفت: بوستان‌هایی که امکان محدودیت کامل نداشته ضدعفونی آن‌ها در روز‌ها انجام می‌شود.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی فراگیر برای تعطیلی پارک‌ها و بوستان‌ها و جلوگیری از تردد به آن‌ها یادآور شد: با توجه به محدودیت‌هایی که در بخش‌های استان صورت می‌گیرد بار حجم حضور در این روز‌ها به دوش شهر است که باید تدابیر لازم برای آن اندیشیده شود.

انتهای پیام/111
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۰
کد مطلب: 87133
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *