۰

اجرای طرح ابتکاری «حامیان سلامت» در قم

قم نیوز: همزمان با اجرای طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، طرح ابتکاری حامیان سلامت در استان قم کلید خورد.
اجرای طرح ابتکاری «حامیان سلامت» در قم
اجرای طرح ابتکاری «حامیان سلامت» در قم
به گزارش قم نیوز محمد مصباحی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص اجرای طرح ابتکاری حامیان سلامت اظهار کرد: در این طرح ابتکاری جوانان، مسئولان جمعیت هلال احمر استان قم در حرکتی زیبا و خودجوش، و در راستای تکریم انسان‌هایی که برای کمک به سایرین و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها در این روزهای کرونایی ایثارگرانه به یاری مردم شتافتند، قدردانی خود را اعلام می‌کنند.

وی افزود: این طرح به پاس تقدیر از خانواده‌هایی است که با قبول مسؤولیت، جوانان و عزیزانشان را که در حال اجرای طرح ملی غربالگری کرونا هستند یاری و همراهی می‌کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در آغاز اجرای این طرح ابتکاری  با عنوان «حامیان سلامت»، دکتر محمد گل فشان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در تماسی تلفنی با خانواده اعضای جوان داوطلب حاضر در طرح ملی غربالگری پیشگیرانه از کرونا در قم، ضمن تبریک سال نو از همراهی همدلانه خانواده‌های این اعضا که در این شرایط سخت با حمایت از فرزندان خود برای حضور در خط مقدم مقابله با کرونا حامیان سلامتی جامعه شده اند، تقدیر کرد.

این طرح، در راستای تحقق یکی از اهداف متعالی جمعیت هلال احمر که تامین احترام انسان‌ها  است با همت مسئولان ادامه دارد.

انتهای پیام/111
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب: 87166
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *