۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ؛

تخصیص سهمیه ماسک وارداتی و فروش اینترنتی به‌زودی در قم

قم نیوز: سیجانی گفت:واردات ماسک و تأمین سهمیه قم به‌ جای توزیع داروخانه، فروش به‌صورت اینترنتی و با کد ملی باشد تا نظارت بیشتری اتفاق بیفتد.
تخصیص سهمیه ماسک وارداتی و فروش اینترنتی به‌زودی در قم
تخصیص سهمیه ماسک وارداتی و فروش اینترنتی به‌زودی در قم
به گزارش قم نیوز محمود سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در بیست و نهمین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گفت: بازرسی از اصناف گسترده شده است و روز جمعه نیز ۸۰ مورد تذکر شفاهی و ۶ مورد پلمب واحد تجاری غیرضروری انجام شد.

سیجانی تصریح کرد: با تشکیل این تیم‌ها توانستیم امروز ۲۰ واحد تجاری را پلمب کنیم، در این ایام بازرسی از خیابان‌ها و میادین شهر تا پاسی از شب ادامه دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: روز شنبه تیم‌های بازرسی شکل گرفت و در حال حاضر ۶ تیم بازرسی در سطح شهر بر تعطیلی واحد‌های تجاری غیرضروری قم نظارت می‌کند.

سیجانی عنوان کرد: نیروی انتظامی مشارکت خوبی در این طرح دارد و ما تلاش کرده‌ایم واحد‌های تجاری که ضروری است با حفظ فاصله اجتماعی و عدم تجمع مردم فعال باشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم یادآورشد:"بازار‌های روز" و "مجتمع‌های تجاری" در قم تعطیل است و میوه‌فروشی‌ها نیز با رعایت فاصله فعال هستند تا از شیوع ویروس جلوگیری شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم بیان کرد: با توجه به واردات ماسک و تأمین سهمیه قم در روز‌های آتی، پیشنهاد می‌شود به‌جای توزیع اقلام در داروخانه، فروش به‌صورت اینترنتی و با کد ملی باشد تا بهتر به دست مصرف‌کننده برسد و نظارت بیشتری بر توزیع آن اتفاق بیفتد.

او گفت: در این ایام نظارت بر واحد‌های تولیدی و توزیع وجود دارد و انبار‌ها نیز به‌خوبی رصد می‌شود و در توزیع میوه نیز بازرسین، فعال هستند تا دچار کمبود کالا نشویم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم تصریح کرد: متأسفانه ۱۳ نفر از کارشناسان دچار بیماری کرونا شده‌اند که تعدادی از آن‌ها در بیمارستان بستری هستند و برخی در قرنطینه به‌سر می‌برند که امیدواریم این شرایط را به بهترین نحو پشت‌سر بگذارند.

انتهای پیام/111
دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: 87171
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *