۰
پیام استاندار قم به مناسبت روز جمهوری اسلامی؛

یوم الله ۱۲ فروردین بهار انقلاب اسلامی است

قم نیوز: سرمست در پیامی ۱۲ فروردین ماه را یادآور تجلی مشارکت ملت بزرگ ایران برای مشروعیت بخشی به حاکمیت نظام اسلامی خواند.
یوم الله ۱۲ فروردین بهار انقلاب اسلامی است
یوم الله ۱۲ فروردین بهار انقلاب اسلامی است
به گزارش قم نیوز متن پیام  بهرام سرمست،استاندار قم به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین"روز جمهوری اسلامی ایران "به این شرح است:

بسمه تعالی

یوم الله ۱۲ فروردین، بهار انقلاب اسلامی و یادآور حماسه پرشکوه حضور و تجلی مشارکت ملت بزرگ ایران برای مشروعیت بخشیدن به حاکمیت نظام اسلامی است. چهل و یک سال پیش در چنین روز مبارکی، ایرانیان از هر قوم، نژاد و دین و مذهبی و یکدل و متحد، در همه پرسی کم نظیر و تاریخی حاضر شدند و با رأی و انتخاب قاطع و سرنوشت ساز خود، نظامی را برگزیدند که اکنون با گذشت سال‌ها و به مدد الهی، همچنان مایه مباهات و افتخار مردم و الهام بخش آزادی خواهان جهان است.

ضمن تبریک این عید بزرگ به همه هموطنان عزیز و مردم شریف استان قم و با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و ارج نهادن به رشادت‌ها و جانفشانی شهداء و ایثارگران انقلاب اسلامی، امیدوارم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسیر تحقق اهداف عالی خود و رسیدن به قله‌های رفیع استقلال، آزادی و عزت و سربلندی، توانمندتر از گذشته گام بردارد.

انتهای پیام/111
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب: 87190
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *