۰
رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم خبر داد؛

پلمب ۱۴۱ واحد صنفی متخلف در قم / اصناف غیر ضروری اجازه فعالیت ندارند

قم نیوز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در حوزه اتحادیه‌ها و اصناف قم خبر داد.
پلمب ۱۴۱ واحد صنفی متخلف در قم / اصناف غیر ضروری اجازه فعالیت ندارند
پلمب ۱۴۱ واحد صنفی متخلف در قم / اصناف غیر ضروری اجازه فعالیت ندارند
به گزارش قم نیوز سرهنگ  کاویانی،رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم اظهار کرد:به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان قم در جلسه ای که با حضور نمایندگان فرمانداری، اتاق اصناف، اداره نظارت بر اماکن عمومی، سازمان صمت، سازمان تعزیرات و اداره بهداشت که در ساختمان فرمانداری شهرستان قم برگزار شد در خصوص نحوه فعالیت صنوف در بحران کرونا  و راهکار‌های اجرایی این طرح در حوزه اصناف مورد بررسی قرار گرفت.


او ادامه داد: در این جلسه پیرامون مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد نحوه فعالیت صنوف در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی تعیین تکلیف شد.


این مقام انتظامی عنوان کرد:صنوفی که اقلام ضروری عرضه می کنند مثل فروشگاه‌های زنجیره ای، سوپرمارکت، میوه و سبزی فروشی، فروشگاه محصولات پروتئینی (مرغ فروشی، قصابی و ماهی فروشی)، میادین میوه و تره بار، لبنیات فروشی، نانوایی، تهیه غذای بیرون بر، تعمیرات و تاسیسات فنی خودرو، پخش دارو و مواد غذایی، فروشگاه‌های دامپزشکی، تجهیزات پزشکی و بهداشتی اجازه فعالیت خواهند داشت و سایر صنوف در صورت فعالیت و بی توجهی به تذکرات پلمب خواهند شد.


سرهنگ کاویانی در پایان گفت: از ابتدای بحران کرونا در قم از ۳ هزار و ۲۵۵ واحد صنفی بازدید به عمل آمده که از این موارد بازسی شده  ۱۴۱ واحد صنفی متخلف پلمب شده اند.

انتهای پیام/111
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵
کد مطلب: 87205
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *