۰

"شهید سلیمانی‌" مانند حضرت علی اکبر(ع) ‌‌سرباز ولایت بود

قم نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: حضرت علی اکبر(ع) الگوی همه حاج قاسم و شهدای عزیزمان است چون سربازی ولایت را بالاترین درجه و مقام و منزلت انسان می دانست.
"شهید سلیمانی‌" مانند حضرت علی اکبر(ع) ‌‌سرباز ولایت بود / حاج قاسم سربازی ولایت را بالاترین درجه ‌‌می‌دانست
"شهید سلیمانی‌" مانند حضرت علی اکبر(ع) ‌‌سرباز ولایت بود / حاج قاسم سربازی ولایت را بالاترین درجه ‌‌می‌دانست
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی اظهار داشت: حضرت علی اکبر(ع) به ما یاد در مسیر حق و کار خدا ناامیدی و غصه راه ندارد.

وی با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر رضای الهی افزود: وقتی مسیر ما حق و تکلیف است ترسی نداریم که نتیجه آن چه باشد و نتیجه آن مرگ و شهادت در راه خدا و یا پیروزی به همراه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیان‌کرد: ان‌شاالله به همت نسل جوان و لطف و عنایتی که مقام معظم رهبری نسبت به نسل جوان دارند، جوانان وارد میدان شده و جهشی در زمینه اقتصاد کشور ایجاد کنند.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: حضرت علی اکبر(ع) وقتی‌ جمله"انا لله و انا الیه راجعون" را از امام حسین(ع) شنید خطاب به پدر گفت ای امام عزیز ملاک حق و باطل برای من شما هستی، آیا مسیر حق است که امام حسین(ع) می‌گوید بله حق است و علی اکبر(ع) می‌گوید ملاک برای من همین است.

حاجی صادقی "ولایت مداری" را مهم ترین خصوصیت حضرت علی اکبر(ع) برشمرد و تصریح کرد: حضرت علی اکبر(ع) تاکید کرد برای من ملاک این است که تابع ولایت و امام خود باشم و هنگامی که مسیرم حق باشد کاری به نتیجه آن ندارم و بهترین نتیجه را نیز ولی خدا برای من رقم می زند.

وی ادامه داد: حضرت علی اکبر(ع) پیش از آنکه فرزند ممتاز امام حسین(ع) باشد برای اباعبدالله(ع) سرباز فرمانبر است، برخی به حاج قاسم می‌گفتند سردار دل‌ها ولی سردار سلیمانی می‌گفت من سرباز ولایت هستم.

نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: حضرت علی اکبر(ع) الگوی همه از جمله حاج قاسم و شهدای عزیزمان است چون سربازی ولایت را بالاترین درجه و بالاترین مقام و منزلت انسان می دانست.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 87316
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *