۰

دمای قم به 27 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 27 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 27 درجه می‌رسد
دمای قم به 27 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید به تدریج کاهش ابر  است.

وی با بیان اینکه امروز حداکثر دمای قم 24 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 36 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 6 درجه و 26 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم نیمه ابری است، گفت: در آن روز در بعضی از ساعات شاهد رگبار، رعد و وبرق و وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 10 درجه و 21 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب هفت درجه و 25 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوبی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 6 درجه و منطقه کوه سفید با 27 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب: 87321
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *