۰

آیت الله علوی گرگانی: نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند

قم نیوز: آیت الله العظمی علوی گرگانی ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند ناجا در کمک به نیازمندان، گفت: نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند.
نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند
نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند
به گزارش قم نیوز آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان، اظهارکرد: خدمت به مردم مومن و وفادار کشورمان نعمت و افتخار بزرگی است که نصیب سبزپوشان نیروی انتظامی شده است.

وی با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در آموزه های دینی، تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، جامعه از پلیسی امین، مهربان و در عین حال قاطع برخوردار بوده که در تمام ساعات شبانه روز با جان و دل مشغول پاسخگویی به امور شهروندان است.

مرجع عالیقدر شیعیان با اشاره به خدمت مضاعف ناجا در سطح کشور، خاطرنشان کرد: مردم زحمات کارکنان نیروی انتظامی را می بینند که در روزهای گرم سال با زبان روزه و بدون منت در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به اقشار مختلف هستند و به آن احترام می گذارند.

آیت الله علوی گرگانی گفت: نیروی انتظامی همواره گوش به فرمان ولایت بوده و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه راه خود را ترسیم می کند که این نشان از بصیرت و ولایتمداری فرماندهان و کارکنان این نیرو دارد.

وی با اشاره به طرح مواسات و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان و لزوم همکاری آحاد جامعه در این زمینه، تصریح کرد: پلیس ثابت کرده همواره علاوه بر ماموریت های ذاتی خود، هر جا نیاز باشد پای کار بوده که حضور پررنگ ناجا در طرح مواسات و همدلی یکی از نمونه های بارز آن است.

با تمام وجود برای دفاع از نظم و امنیت تلاش می کنیم

در این دیدار، سرهنگ سعید دادگر، گفت: پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی شأنی جز خدمتگزاری به مردم نداشته و با تمام وجود برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه تلاش خواهد کرد.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: نیروی انتظامی ویترین نظام بوده لذا تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود، برنامه ریزی هدفمند و تلاش جهادی گام بلندی در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسب اعتماد مردم برداریم.

سرهنگ دادگر در پایان خاطرنشان کرد: تامین نظم و امنیت جامعه وظیفه حساس و سنگینی است که بخش مهمی از آن بر عهده ناجا بوده لذا پلیس در این راه نیاز به همدلی، همراهی و تعامل آحاد شهروندان و مسئولان دارد.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب: 88570
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *