۰

افزایش دمای قم طی روزهای آتی

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد افزایش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
افزایش دمای قم طی روزهای آتی
افزایش دمای قم طی روزهای آتی
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 11 درجه و 32 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 13 درجه و 35 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف تا کمی است، گفت: شنبه گاهی شاهد وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 14 درجه و 38 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 11 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 10 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 27 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۶
کد مطلب: 88781
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *