۰

انتصاب جدید در پرورش‌اندام قم / استارت فعالیت باشگاه‌های بدن‌سازی

قم نیوز: رئیس هیأت بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان قم از یک انتصاب جدید در این هیأت ورزشی و معرفی مربیان پذیرفته شده در دوره مربیگری رشته فیتنس خبر داد.
انتصاب جدید در پرورش‌اندام قم / استارت فعالیت باشگاه‌های بدن‌سازی
انتصاب جدید در پرورش‌اندام قم / استارت فعالیت باشگاه‌های بدن‌سازی
به گزارش قم نیوز سعید آمده امروز از یک انتصاب جدید در هیات بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان قم خبر داد و اظهار کرد: ابوالفضل سلیمانی داور بین‌المللی هیأت قم به عنوان مسوول کمیته داوران هیأت منصوب شد، ضمن اینکه باید از زحمات و تلاش‌های خالصانه مرتضی معصومی مسوول سابق این کمیته قدردانی می‌کنم.

وی در ادامه از مشخص شدن نتایج دوره مربیگری برگزار شده توسط این هیأت خبر داد و افزود: نتایج آزمون دوره مربیگری درجه سه رشته فیتنس که زیر نظر فدراسیون در هر دو بخش آقایان و بانوان در سال گذشته برگزار شد، امروز بر روی سایت فدراسیون قرار گرفت و شرکت‌کنندگان در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سامانه ملی پرورش‌اندام و بخش استعلام نتیجه دوره کارنامه خود را مشاهده کنند.

آمده خاطرنشان کرد: مربیان شرکت کننده در این دوره باید توجه داشته باشند فقط افرادی که معدل کل آنها 14 و بالاتر است جزو نفرات قبولی در این دوره محسوب می‌شوند و سایر افراد می‌بایست منتظر ثبت‌نام در آزمون مجدد باشند، همچنین با توجه به اینکه این دوره نخستین دوره مربیگری فیتنس در قم بود، به درخواست هیات و با موافقت فدراسیون نهایت مساعدت در معدل کل تمامی شرکت کنندگان لحاظ شده است.

وی همچنین از آماده شدن ارائه تمامی احکام مربوط به سمینارهای سال گذشته خبر داد و افزود: بعد از حدود سه ماه تعطیلی خوشبختانه از ابتدای خرداد ماه شاهد آغاز فعالیت مجدد باشگاه‌های بدنسازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم وی از تمامی باشگاه‌داران که در این ایام سخت به قوانین و دستورالعمل‌ها احترام گذاشتند کمال قدردانی را دارم.

رئیس هیأت بدن‌سازی و پرورش‌اندام استان قم تاکید کرد: فعالیت در تمام اماکن ورزشی باید با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی صورت بگیرد، زیرا تمام باشگاه‌ها و اماکن زیر ذره‌بین افسران کنترل سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان و همچنین هیأت هستند.

انتهای پیام / 137
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب: 89037
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *