۰
نماینده ولی فقیه در سوریه:

به نیابت از اعضای 5 نفتکش ایرانی مرقد حضرت زینب(ع) را زیارت می‌کنم

قم نیوز: حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی اعلام کرد به نیابت از اعضای کاروان های نفتکش به ونزوئلا زیارت حرم حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما را انجام خواهم داد.
به نیابت از اعضای 5 نفتکش ایرانی مرقد حضرت زینب(ع) را زیارت می‌کنم
به نیابت از اعضای 5 نفتکش ایرانی مرقد حضرت زینب(ع) را زیارت می‌کنم
به گزارش قم نیوز در پی بی اعتنایی نقتکش های جمهوری اسلامی به تهدید و تحریم آمریکا و به سلامت رسیدن این پنج نفتکش به کشور ونزوئلا، حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه اعلام کرد به نیابت از اعضای کاروان های نفتکش به ونزوئلا زیارت حرم حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما را انجام خواهم داد.

متن پیام آیت الله طباطبائی:

بسم الله الرحمن الرحیم

اعلان خبر رسیدن موفقیت آمیز  کاروان کشتی های ایران اسلامی با پرچم مقدس کشور عزیزمان  جمهوری اسلامی  به ونزوئلا در مقابل چشمان پر از دشمنی و حماقت  آمریکا و اسرائیل موجب شد تا در خود احساس غرور کنم و باری دیگر به مقاومت ملت عزیز و جوانانی که تصاویر برخی از آنها را در روی کشتی مشاهده کردم با صدای بلند آفرین بگویم.

این احساس غرور ملی وقتی دو چندان شد که پیام همراه با محبت همیشگی رهبر عزیزمان خطاب به اعضای کاروان صادر گردید.

از این رو ضمن تقدیر و تشکر از همه افرادی که به تعبیر مقام معظم رهبری این کار جهادی را به انجام رساندند به نشانه ارج نهادن به این عمل مبارک زیارتی از مضجع نورانی حضرت زینب س و حضرت رقیه س را  به نیابت همه اعضای کاروان به جای خواهم آورد.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب: 89353
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *