۰

اقتدار قوه قضائیه در برخوررد با مفسدان مشهود است

قم نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده های فساد و اختلاس باید قهری عمل کند گفت: جدیت عمل در مبارزه با مفسدان نشانه اراده محکم و اقتدار نظام و قوه قضائیه در برخورد با مفسدان است.
اقتدار قوه قضائیه در برخوررد با مفسدان مشهود است
اقتدار قوه قضائیه در برخوررد با مفسدان مشهود است
به گزارش قم نیوز آیت الله حسن ممدوحی با اشاره به برخورد قوه قضائیه با فساد اظهار کرد: موضوع برخورد با فساد یکی از موضوع هایی است که این روزها به خبر داغ کشور تبدیل شده و برای مردم کشور دغدغه و نگرانی به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه در برخورد با فساد وعده داده بود، تصریح کرد: این روزها شاهد تحقق وعده های قوه قضائیه در این ارتباط هستیم و جای خرسندی دارد که شاهد هستیم قوه قضائیه در شناسایی و محاکمه مفسدان بسیار جدی است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید براینکه شناسایی مفسدین را قوه قضائیه در ابتدا از بدنه این دستگاه آغاز کرده است، گفت: این مسئله نشانه اراده محکم و اقتدار نظام و قوه قضائیه در برخورد با مفسدین است.

وی با تاکید براینکه قوه قضائیه باید به صورت قدرتمندتر به محاکمه و حسابرسی مفسدان بپردازد، عنوان کرد: قوه قضائیه در این زمینه باید به صورت جدی از بالاترین تا پایین ترین فردی که فساد انجام داده است محاکمه شود و مردم به صورت عملی شاهد باشند که قوه قضائیه در برخورد با اینگونه پرونده ها بسیاری جدی است تا اطمینان خاطر پیدا کرده و جامعه به آرامش خاطر برسد.

آیت الله ممدوحی با تاکید براینکه جدیت برخورد قوه قضائیه با دانه درشت ها موجب بالا رفتن ضریب اطمینان خاطر مردم می شود، عنوان کرد: هنگامی که برخورد قوه قضائیه با مفسدان و اختلاسگران قهری و متناسب با اعمالی که انجام داده اند، باشد می توانیم شاهد آرامش خاطر مردم باشیم.

وی با بیان اینکه برگزاری این دادگاه ها به صورت علنی برای همه عبرت آموز خواهد شد، خاطرنشان کرد: مسوولان قضایی باید مراقب برخورد های سیاسی که در حاشیه اینگونه پرونده ها پیش می آید باشند تا اصل موضوع به حاشیه نرود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب: 89444
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *