۰

قدردانی آیت‌الله سبحانی از تلاش مجاهدانه ‌کادر درمانی ‌در مقابله با کرونا

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: کادر درمانی در حوزه سلامت که انصافاً از جان گذشتگی کرده و در این مدت و حتی در ایام نوروز دور از خانه و کاشانه به مدد هم نوعان خود شتافتند، مصداق همین آیه مبارکه هستند تو گویی همه مردم را زنده کرده اند.
قدردانی آیت‌الله سبحانی از تلاش مجاهدانه ‌کادر درمانی ‌در مقابله با کرونا
قدردانی آیت‌الله سبحانی از تلاش مجاهدانه ‌کادر درمانی ‌در مقابله با کرونا
به گزارش قم نیوز آیت الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان در پیامی به مناسبت تجلیل از خیرین سلامت و ستادهای مردمی آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا ) (مائده 32)

انسان در از منظر ادیان آسمانى موجودى ارزشمند و ودیعه الهى در روى زمین است و در میان همه آفریده ها کرامت و عزّت خاصى دارد، در آیه ای از قرآن مجید که در طلیعه سخن بدان اشاره شد خداوند متعال می فرماید: وهر کس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است.

در این روهای سخت که سلامت و امنیت روانی جامعه در التهاب و نگرانی بسر می برد بسیاری از انسانهای شریف، بدون هیچ چشم داشتی به رفع مشکلات مردم پرداخته و خیرین، با انفاقِ مال خود برای خشنودی رضای خود قدم گذاشته که هرآینه خداوند نیکوکاران را دوست می‌دارد.

کادر درمانی در حوزه سلامت که انصافاً از جان گذشتگی کرده و در این مدت و حتی در ایام نوروز دور از خانه و کاشانه به مدد هم نوعان خود شتافتند، مصداق همین آیه مبارکه هستند تو گویی همه مردم را زنده کرده اند.

اینجانب نیز به همین مناسبت که جلسه ای برای تجلیل از خیرین سلامت و ستاد های مردمی و همه خادمان و دسوزان تشکیل شده است، جا دارد که از همه مردم شریف که با کمکهای انسان دوستانه وهمچنین کسانی که داوطلبانه در همه حوزه ها به رفع مشکلات و یاری هم نوعان خود شتافتند و با تلاش شبانه روز خود در این اقدام خدا پسندانه قدم گذاشتند، صمیمانه سپاسگزاری کنم از خداوند متعال سعادت دنیا و آخرت را برای همه عزیزان مسئلت دارم. شکرالله سعیهم.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲
کد مطلب: 89620
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *