۰

کاهش سرقت دریچه‌های آب و فاضلاب

قم نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از همکاری مؤثر نیروی انتظامی استان در کاهش سرقت دریچه‌های آب و فاضلاب قدردانی کرد.
کاهش سرقت دریچه‌های آب و فاضلاب
کاهش سرقت دریچه‌های آب و فاضلاب
به گزارش قم نیوز روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در دیدار با سید محمود میرفیضی فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن قدردانی از تعاملات و همکاری‌های بسیار خوب نیروی انتظامی با شرکت آب و فاضلاب استان گفت: این همکاری‌ها پایداری خدمات بی‌وقفه شرکت آب و فاضلاب به مردم استان را به دنبال داشته است.

وی با اشاره به وجود بیش از 5 هزار کیلومتر شبکه و خطوط انتقال آب و فاضلاب شهری و روستایی و  حدود 200 چاه و بیش از 45 هزار دریچه و منهول در استان اظهار کرد: در سایه تعامل با نیروی انتظامی استان، حفاظت فیزیکی از این تأسیسات با حساسیت بیشتری انجام می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم سرقت‌های دریچه‌های آب و فاضلاب در سطح شهر را یکی از مشکلات آبفا عنوان کرد و یادآور شد: سرقت این دریچه‌ها علاوه بر هزینه‌های مالی که به شرکت آب و فاضلاب وارد می‌کند برای همشهریان نیز خطرات جانی به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه در سال‌های 96 و 97 بیش از هزار دریچه آب و فاضلاب در شهر به سرقت رفته است، اذعان کرد: در این زمینه جلساتی با نیروی انتظامی برگزار و نسبت به تشدید مباحث حفاظتی اقدام کردیم به گونه‌ای که سرقت دریچه‌ها از ابتدای سال 98 تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به حدود 108 دریچه رسیده است.

صادق پور در پایان سخنان خود از همکاری نیروی انتظامی در رفع تصرفات حریم خط لوله آبرسانی از چاه‌های علی‌آباد به قم قدردانی کرد.

 

 لزوم مشارکت همه مردم و دستگاه‌ها در برقرار امنیت

فرمانده نیروی انتظامی استان قم نیز در این دیدار وظیفه اصلی پلیس را گسترش امنیت عمومی دانست و بر لزوم مشارکت همه مردم و دستگاه‌ها در برقراری امنیت تأکید کرد.

میرفضلی با بیان اینکه برخی از دستگاه در بحث پیشگیری از سرقت و حفظ اموال می‌توانند کمک کنند، اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب نیز می‌تواند اقدامات لازم را در بحث پیشگیری انجام دهد ضمن اینکه نیروی انتظامی هرکجا لازم باشد اقدام مقتضی را برای جلوگیری از سرقت‌ها و امنیت تأسیسات خواهد داشت.

انتهای پیام/111
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 89830
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *