۰
مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره):

جوانان نقش محوری و کلیدی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می‌زنند

قم نیوز: به‌زودی جایزه‌ای تحت عنوان احسان به برگزیدگان گروه‌های جهادی اهدا می‌شود که مقررشده ۵۰۰ میلیون تومان به گروه جهادی که رتبه نخست را به دست آورده تقدیم شود تا در مکان محروم مدنظرش و برای ساخت مسجد و مدرسه و غیره هزینه کند.
جوانان نقش محوری و کلیدی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می‌زنند
جوانان نقش محوری و کلیدی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می‌زنند
به گزارش قم نیوز اسماعیل احمدی در نشست گروه‌های مردمی قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) که در مجتمع شهر آفتاب قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت فعالیت گروه‌های جهادی افزود: جهادگران در عرصه‌های مختلف حضور فعال و جدی دارند، جوانان نقش محوری و کلیدی در گام دوم انقلاب اسلامی رقم می‌زنند و نقش مهمی بر عهده‌دارند.

وی تصریح کرد: گروه‌های جهادی فعالیت‌های خود را افتخار می‌دانند و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) حامی گروه‌های جهادی است و جهادگران عزیز باید با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند.

‌مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خاطرنشان کرد: به‌زودی جایزه‌ای تحت عنوان احسان به برگزیدگان گروه‌های جهادی اهدا می‌شود که مقررشده ۵۰۰ میلیون تومان به گروه جهادی که رتبه نخست را به دست آورده تقدیم شود تا در مکان محروم مدنظرش و برای ساخت مسجد و مدرسه و غیره هزینه کند.

مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تصریح کرد: مقام معظم رهبری تأکید کردند باید دستگاه‌ها از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده کنند و براین اساس نشست‌های استانی ما آغاز شد و نخستین نشست را در شهر مقدس قم  و در جوار ملکوتی حضرت معصومه (س) برگزار کرده و این نشست را تحت عنوان تمدن ساز برگزار می‌کنیم.

احمدی با بیان اینکه باید هرسال موضوعی برای کارگروه‌ها مشخص می‌شود، عنوان کرد: امسال منویات مقام معظم رهبری به‌عنوان محور انتخاب شد، ۶ کارگروه برگرفته از منویات رهبری فعالیت می‌کنند و باید فکر گروه‌های جهادی را به یک کتاب تبدیل کرده و تقدیم مقام معظم رهبری کرده و به ایشان بگوییم که شما برای گروه‌های جهادی فرصت گذاشتید و ۹ بند برای ما نوشته‌اید و ما به آن عمل خواهیم کرد.
انتهای پیام / 137
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۹
کد مطلب: 89853
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *