۰
طلبه و محقق آرژانتینی:

انقلاب اسلامی ایران مسلمانان آرژانتین را با معارف اهل‌بیت (ع) آشنا کرد

قم نیوز: طلبه و محقق آرژانتینی به نقش انقلاب اسلامی ایران در آشنایی مسلمانان این کشور با اسلام ناب محمدی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران مسلمانان آرژانتین را با معارف اهل‌بیت (ع) آشنا کرد.
انقلاب اسلامی ایران مسلمانان آرژانتین را با معارف اهل‌بیت (ع) آشنا کرد
انقلاب اسلامی ایران مسلمانان آرژانتین را با معارف اهل‌بیت (ع) آشنا کرد
به گزارش قم نیوز خانم رکسانا الیزابت پیش از ظهر امروز در همایش جایگاه امام رضا (ع) در فرهنگ ملل که در سالن امام خمینی (ره) موسسه آموزش‌های کوتاه‌مدت و فرصت‌های مطالعاتی برگزار شد، اظهار داشت: کشور آرژانتین از کشورهای آمریکای لاتین بوده و مسلمانان آن کشور لبنانی و سوریه‌ای هستند.

وی ادامه داد: مذهب اصلی مردم این کشور مسیحیت است و درواقع مسلمانان در اقلیت هستند.

خانم رکسانا الیزابت به نقش انقلاب اسلامی ایران در آشنایی مسلمانان این کشور با اسلام ناب محمدی اشاره کرد و گفت: قبل از انقلاب در کشور آرژانتین از ائمه اهل‌بیت (ع) هیچ اطلاعی نداشتیم اما بعدازآنقلاب اسلامی تبلیغ برای اسلام شیعه و محمدی تبلیغ شد

وی ادامه داد: ماقبل از انقلاب اسلامی ایران در آرژانتین تفکر وهابی داشتیم اما در قدم اول امام علی (ع) را شناختیم و بعدازآن با مطالعاتی که صورت گرفت سیره اهل‌بیت را شناختیم.

طلبه و محقق آرژانتینی تصریح کرد: امام رضا (ع) امام مهربانی‌ها است و این سیره را ما از ایشان یاد گرفتیم.

وی تأکید کرد: لابی صهیونیست‌ها اجازه نمی‌دهد روابط دو کشور ایران و آرژانتین بهبود پیدا کند و این موضوع باعث شده همواره بین ملت دو کشور فاصله ایجاد شود.
انتهای پیام / 137
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰
کد مطلب: 89854
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *