۰

مرکز جدید نظارت تصویری حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد

قم نیوز: مراسم افتتاح مرکز جدید نظارت تصویری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با حضور آیت‌الله سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان قم و تولیت این آستان مقدس برگزار شد.
مرکز جدید نظارت تصویری حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد
مرکز جدید نظارت تصویری حرم حضرت معصومه(س) افتتاح شد
به گزارش قم نیوز مراسم افتتاح مرکز جدید نظارت تصویری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با حضور آیت‌الله سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان قم و تولیت این آستان مقدس برگزار شد.

در این مراسم که روز گذشته در ساختمان این مرکز برگزار شد، آیت‌الله سعیدی، تولیت آستان مقدس و امام‌جمعه قم به بیان نکاتی پیرامون ضرورت اهتمام همگانی به حفاظت و حراست در آستان مقدس پرداخت.

همچنین در این مراسم، رضا امین جعفری، مدیرکل حراست آستان مقدس، گزارشی از روند نظارت و حراست در این آستان شریف در راستای تأمین امنیت زائران برای ایجاد فضایی آرام در حرم کریمه اهل‌بیت(س) ارائه داد.

در ادامه این مراسم، فعالیت رسمی این مرکز نظارت تصویری با حضور آیت‌الله سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) و نماینده ولی‌فقیه در استان قم، هادی محمودنژاد، قائم مقام تولیت آستان مقدس، محمد واحدی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و دیگر مدیران و مسئولان آستان مقدس آغاز شد.

لازم به ذکر است: در این مراسم حاج احمد شمس به مدیحه سرایی و شعرخوانی در وصف امام رضا و حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیهما و مادر گرامیشان حضرت نجمه خاتون سلام‌الله علیها پرداخت.
انتهای پیام / 137
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰
کد مطلب: 89863
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *