۰

پیش بینی افزایش دمای قم به صورت تدریجی

قم نیوز: رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم گفت:در روز‌های آینده شاهد افزایش دما به صورت تدریجی در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
پیش بینی افزایش دمای قم به صورت تدریجی
پیش بینی افزایش دمای قم به صورت تدریجی
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 23 درجه و 37 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 39 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 40 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 23 درجه و 38 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 20 درجه و منطقه فدک با 38 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب: 89932
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *