۰

وزش باد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 40 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 70 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 26 درجه و 37 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 40 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 22 درجه و شهر قم با 42 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۷
کد مطلب: 90049
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *