۰

استاندار قم: مشارکت مردم در رعایت موارد بهداشتی سبب کنترل کرونا می‌شود

قم نیوز: استاندار قم گفت: مشارکت مردم در رعایت این پروتکل‌ها به‌ویژه استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و شستشوی دست‌ها می‌تواند به کنترل بیماری کمک کند.
استاندار قم: مشارکت مردم در رعایت موارد بهداشتی سبب کنترل کرونا می‌شود
استاندار قم: مشارکت مردم در رعایت موارد بهداشتی سبب کنترل کرونا می‌شود
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست استاندار قم پس از طی دوره درمان بیماری کرونا و بهبودی به محل کار خود بازگشت؛ وی ظهر امروز در دیدار محمدرضا غدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گزارشی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان قم و نیز اقدامات صورت گرفته در راستای مهار آن دریافت و از زحمات کادر درمان استان قم قدردانی کرد.

وی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در کشور بیان  کرد: باید تلاش شود تا از ورود مجدد استان قم به وضعیت قرمز جلوگیری شود.

استاندار قم نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط دستگاه های مسئول را ضروری دانست و عنوان کرد: مشارکت مردم در رعایت این پروتکل‌ها به‌ویژه استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و شستشوی دست‌ها می تواند به کنترل بیماری کمک کند.

سرمست با تاکید بر قدرت شیوع بالای ویروس کرونا، ادامه داد: همه اقشار در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند و باید برای کاهش انتشار ویروس کرونا در استان تمام موارد بهداشتی و پروتکل های مراقبتی اجرا شود.

وی با بیان اعمال سیاست‌های مراقبتی و اجرای طرح‌های پیش‌گیرانه در استان، تصریح کرد:  فشار کاری و بار مسئولیتی فراوانی بر دوش مسئولان استان و کادر درمانی و پرستاران تحمیل شده است که باید با توجه به نکات بهداشتی اعلام شده، از شدت گرفتن بیماری در قم جلوگیری کنیم.

استاندار قم خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت های های استانی و ملی در این زمینه  نقش مهمی دارد و همه مسئولین و مردم باید به این باور برسند که با رعایت نکات بهداشتی و تعهد به وظایف و تکالیف و  پیشگیری از ابتلای حتی یک نفر به این بیماری با ارزش است.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب: 90141
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *