۰
فرمانده انتظامی استان قم ؛

انهدام باند سارقان مشتریان بانکی در قم

قم نیوز: سردار میرفیضی گفت:مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی پلیس آگاهی استان البرز در یک اقدام ضربتی دستگیر شد.
انهدام باند سارقان مشتریان بانکی در قم
انهدام باند سارقان مشتریان بانکی در قم
به گزارش قم نیوز سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم گفت: در پی سرقت وجه نقد از مشتریان بانکی توسط ۳ نفر سرنشین خودرو‌های پژو ۴۰۵، سمند و پژو پارس، بلافاصله موضوع با توجه به حساسیت آن در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی یکی از متهمان اهل استان غربی و ساکن استان البرز شناسایی و کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی استان برای دستگیری او به استان مذکور اعزام شدند.

سردار میرفیضی تصریح کرد: در ادامه طی بازرسی از نامبرده تعدادی کارت عابربانک به نام اشخاص ثالث و یک عدد کلید دستبند، همچنین در بازرسی از خودروی پژو پارس وی، یک دستگاه پرچ پلاک خودرو به همراه تعدادی میخ پرچ، ۲ قبضه سلاح سرد، ۳ دستگاه گوشی تلفن همراه و چندین عدد سیم کارت اعتباری کشف شد.

فرمانده انتظامی استان یادآورشد: سپس مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی پلیس آگاهی استان البرز در یک اقدام ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان آگاهی استان ابتدا منکر اتهامات وارده بود، اما پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود غیرقابل انکار، به چندین مرحله حضور در شهر قم و به ۵۰ فقره سرقت از مشتریان بانکی با همدستی ۲ تن دیگر اعتراف کرد.

سردار میرفیضی در خاتمه به هموطنان توصیه کرد، هنگام خروج از بانک مراقب وجوه دریافتی بوده و جوانب احتیاط را بیش از پیش رعایت کنند.
انتهای پیام/111
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب: 90155
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *