۰

شهربازی غدیر قم تا شهریورماه امسال افتتاح می‌شود

قم نیوز: شهردار قم گفت: شهربازی بوستان غدیر از جمله پروژه‌هایی بوده به علت شیوع کرونا افتتاح آن با تأخیر تاکنون همراه بوده که اگر اتفاق خاصی در زمینه شیوع دوباره کرونا رخ ندهد می‌توان تا پایان شهریور ماه شاهد بهره برداری از آن بود.
شهربازی غدیر قم تا شهریورماه امسال افتتاح می‌شود
شهربازی غدیر قم تا شهریورماه امسال افتتاح می‌شود
به گزارش قم نیوز سید مرتضی سقائیان‌نژاد با اشاره به اهمیت توجه به افزایش ماندگاری زوار در شهر قم اظهار داشت: برای این مهم باید همه دستگاه‌ها دست به دست هم داده تا زیرساخت‌های ماندگاری زوار در شهر افزایش یابد.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم در این زمینه افزایش فضاهای اقامتی، تفریحی و رفاهی است، ابراز کرد: برای افزایش ماندگاری زوار و مسافران به غیر از مسائل زیارتی باید تسهیلاتی برای رفاه و آرامش آنان در نظر گرفته شود تا بتوان از ظرفیت حضور 20 میلیونی زائران و مسافران در قم نهایت استفاده را برد.

شهردار قم وضعیت شهر از منظر فضاسازی شهری و فضاهای سبز مطلوب ارزیابی کرد و افزود: بوستان‌های شهر قم از نظر زیبایی و گل آرایی از بسیاری از کلانشهرهای بزرگ کشور چیزی کم ندارد و تجهیزاتی مناسبی داشته که این امکانات نیز روز به روز در حال افزایش است.

وی یکی از اقدامات مهم در زمینه افزایش ماندگاری مسافران و ایجاد نشاط اجتماعی را احداث شهربازی‌ها دانست و گفت: شهربازی بوستان غدیر از جمله این پروژه‌ها بوده که ماشین‌های بازی و ادوات شهربازی آن نصب شده است که به علت شیوع کرونا افتتاح آن با تأخیر بوده که اگر اتفاق خاصی در زمینه شیوع دوباره کرونا رخ ندهد می‌توان تا پایان شهریور ماه شاهد بهره برداری از آن بود.

سقائیان‌نژاد آخرین وضعیت راه اندازی شهربازی 72 تن را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: برای این منظور قراردادی با بنیاد مستضعفان داشتیم که بعد از تغییرات مدیریتی، علیرغم خرید وشائل بازی این قرارداد دچار مشکل شده و ملغی گردید.

وی با بیان اینکه پارک آبی یکی از ظرفیت‌های تفریحی شهر قم است، یادآور شد: این مجموعه در اختیار بخش خصوصی است، ولی متأسفانه متولیان آن علیرغم تأکیدات، زیاد اقدام تبلیغاتی انجام نداده‌اند و با آنکه این مجموعه هیچ کمبود نسبت به سایر مجتمع‌های آبی نداشته ولی  هنوز آن‌چنان شناخته‌شده نیست.

انتهای پیام/111
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب: 90266
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *