۰

نخستین جشنواره رسانه‌ای "شهرما" در ۱۳ موضوع اصلی در قم برگزار می‌شود

قم نیوز: مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای شهرما در ۱۳ موضوع اصلی و ۴۳ موضوع شهری در قم برگزار می‌شود.
نخستین جشنواره رسانه‌ای "شهرما" در ۱۳ موضوع اصلی در قم برگزار می‌شود
نخستین جشنواره رسانه‌ای "شهرما" در ۱۳ موضوع اصلی در قم برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز مهدی کلانترزاده با اشاره به رسالت‌های مهم مدیریت شهری اظهار داشت: شهرداری و مدیریت شهری دارای 372 وظیفه مهم در اداره شهر و خدمت‌رسانی به شهروندان است که بیش از 60 درصد از وظایف مدیریت شهری هنوز برای شهروندان شناخته‌ شده نیست.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم افزود: شهروندان شهر یاوران هستند و ما خادمان آن‌ها به شمار می‌رویم، به‌طور کلی خدمت کردن در قم با توجه به میزبانی از بیش از 20 میلیون نفر زائر و وجود ظرفیت‌های مهمی چون حرم مطهر، مسجد جمکران و حوزه‌های علمیه، کاری سخت و البته بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری قم با حضور شش هزار همکار در بخش‌های مختلف به خدمت برای شهر و شهروندان مشغول هستند، تصریح کرد: شهروندان باید در آستانه ورود به قرن جدید به نقاط مشترک با هدف مطالبه گری برای داشتن شهر هوشمند برسند.

کلانترزاده ابراز کرد: یکی از طرح‌های مهم برای تحقق این نقاط مشترک و آشنایی شهروندان با وظایف مهم مدیریت شهری، برگزاری جشنواره رسانه‌ای شهرما توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم است که فراخوان آن از مردادماه اعلام‌شده و شهروندان تا پایان شهریور در جهت ارسال آثار فرصت دارند.

وی با تأکید بر اینکه در این جشنواره 13 موضوع اصلی و 43 مسئله شهری ویژه اصحاب هنر و رسانه مطرح‌ شده تا هنرمندان و علاقه‌مندان، اتفاقات خوبی را رقم بزنند، یادآور شد: این آثار پس از یک ماه ارزیابی و در آبان ماه همزمان با سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه به قم، این جشنواره به کار خود پایان می‌دهد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم عنوان کرد: از موضوعات بخش اصلی نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما، حکمرانی و پارلمان شهری ویژه اقتصاد شهری و مدیریت هماهنگ شهری و همچنین هویت و کالبد شهر قم با موضوعاتی چون طرح تفصیلی، بازآفرینی شهری، سیما و منظر و هویت تاریخی شهر قم است.

وی ادامه داد: برنامه‌محوری در جهت ارتقای کیفیت زندگی یکی دیگر از موضوعات جشنواره است که به دورنگار 1414 شهر قم، قوانین مدیریت شهری و اهمیت ارتقای دانش در حیطه مدیریت شهری توجه دارد.

کلانترزاده با بیان اینکه هدایایی ارزنده برای سه نفر در هر رشته در نظر گرفته‌شده است و شهروندان پویا در بخش‌های ویژه با رتبه‌های برتر انتخاب می‌شوند، اظهار داشت: موضوعات در سایت بارگذاری شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی جشنواره رسانه به نشانی WWW.Qom.ir/mfs آثارشان را ارسال کنند.

وی در خصوص فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قم نیز تصریح کرد: باغ پرندگان پروژه‌ای است که در میدان مفید جانمایی شده و قفسه‌ها نصب و فضای سبز تمام‌شده و فضای فیزیکی به اتمام رسیده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد، در این طرح پرندگان در قفس و تورهای بزرگ به‌صورت آزادانه نگهداری می‌شوند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۹
کد مطلب: 90546
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *