۰

هشت قهوه‌خانه متخلف در قم پلمب شدند

قم نیوز: صاحب هشت قهوه‌خانه در قم بر خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، قهوه‌خانه را باز کردند و به مشتریان خود قلیان عرضه می‌کردند.
هشت قهوه‌خانه متخلف در قم پلمب شدند
هشت قهوه‌خانه متخلف در قم پلمب شدند
به گزارش قم نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بهادر اسماعیلی،جانشین فرمانده انتظامی استان قم اظهار کرد: در ماه گذشته مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به بازدید و نظارت از واحد‌های صنفی در شهر قم پرداختند.

او افزود: در این طرح، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی از ۳۷ باب واحد صنفی عرضه قلیان بازدید کردند و ۸ واحد صنفی قهوه خانه را به علت نقض اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا از سوی متصدیان و نادیده گرفتن ابلاغیه‌های صنفی، پلمب کرده و به متصدیان ۱۴ واحد صنفی اخطار و ۶ واحد تذکر لسانی دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: بررسی اولیه حکایت از این داشت، متصدیان قهوه‌خانه‌ها علاوه بر فعالیت غیر مجاز و باز کردن واحد صنفی، به مشتریانشان قلیان عرضه می‌کنند و تعدادی افراد نیز در محل حضور دارند.

سرهنگ بهادر اسماعیلی گفت: پس از محرز شدن تخلفات صورت گرفته و همچنین بی توجهی متصدیان این واحد صنفی به مصوبات طرح سراسری فاصله گذاری اجتماعی، این واحد‌های صنفی متخلف پلمب شدند.

انتهای پیام/111
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب: 90571
برچسب ها: قهوه خانه کرونا قم
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *