۰
در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا قم مطرح شد؛

ضرورت همکاری استان‌های همجوار برای مقابله با معضل قاچاق کالا

قم نیوز: استاندار قم گفت: همکاری و مشارکت استان‌های همجوار می‌تواند برای اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و افزایش کشفیات کمک کند.
ضرورت همکاری استان‌های همجوار برای مقابله با معضل قاچاق کالا
ضرورت همکاری استان‌های همجوار برای مقابله با معضل قاچاق کالا
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست عصر سه شنبه در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد با تاکید بر اینکه استان قم محور مواصلاتی استان‌های زیادی است گفت: قم در زمینه مبارزه با قاچاق عملکرد خوبی داشته است اما برای بهبود شرایط همکاری و مشارکت استان‌های همجوار در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و افزایش کشفیات می‌تواند مؤثر باشد.

استاندار قم با تاکید بر اهمیت یکپارچه سازی آمار دستگاه‌های مختلف متولی مبارزه با قاچاق کالا گفت: برای موفقیت چنین طرحی اجماع نظر در بین مدیران دستگاه‌های اجرایی و تعریف واحد از قاچاق کالا و نحوه مقابله با آن ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه مبارزه با کالاهای قاچاق باید از ظرفیت فناوری‌های نوین استفاده شود، گفت: امنیت سرمایه گذاری و پشتیبانی از تولید هدف این مبارزه است هم‌چنین تقویت نیروهای گمرکی و توسعه تیم‌های بازرسی و استفاده از ابزار الکترونیکی و کنترل هوشمند بایستی در دستور کار متولیان این امر قرار بگیرد.
انتهای پیام / 137
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب: 90661
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *