۰

تلاش مدیریت استان برای رفعه دغدغه‌های صنفی خبرنگاران

قم نیوز: استاندار قم در پیامی با تبریک روز خبرنگار اعلام کرد: مدیریت استان همواره اهمیت ویژه‌ای برای خبرنگاران و تلاش گران عرصه خبر و رسانه قائل بوده و تکریم و قدردانی شایسته از زحمات این قشر و تلاش برای رفع دغدغه های صنفی و تأمین آرامش آن ها را وظیفه خود می‌‌داند.
تلاش مدیریت استان برای رفعه دغدغه‌های صنفی خبرنگاران
تلاش مدیریت استان برای رفعه دغدغه‌های صنفی خبرنگاران
به گزارش قم نیوز در پیام استاندار قم آمده است: در دنیای نوین امروز و در عصر پویایی اطلاعات و شتاب سریع تحولات، نقش و اهمیت کلیدی خبر، خبرنگاری و رسانه بر هیچ کس پوشیده نیست. مجموعه عناصری وابسته و درهم تنیده که زنجیره اصلی نظام اطلاع رسانی را تشکیل داده و در پرتو آن نیاز بشر به کسب اطلاعات و کشف حقایق تأمین می‌شود. در این میان خبرنگاری، رکن فعالیت رسانه ای و خبرنگار شخصیتی ارزشمند، عنصری جریان ساز و روشنگر است که به عنوان چشمان بیدار و زبان گویای جامعه، نقش برجسته ای را در زمینه خبر رسانی، آگاهی بخشی، فرهنگ سازی و دفاع از حقوق عامه بر عهده دارد.

در ادامه این پیام تصریح شده است: با توجه به چنین جایگاه و نقش خطیری، دولت تدبیر و امید و مدیریت استان همواره اهمیت ویژه‌ای برای خبرنگاران و تلاش گران عرصه خبر و رسانه قائل بوده و تکریم و قدردانی شایسته از زحمات این قشر و تلاش برای رفع دغدغه های صنفی و تأمین آرامش آن ها را وظیفه خود می‌‌داند.

در بخش دیگری از این پیام خاطرنشان شده است: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه اطلاع رسانی و خبر به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار و تقارن آن با عید سعید غدیر خم را به عموم فعالان این عرصه در کشور، خصوصاً خبرنگاران و اصحاب خبری پرتلاش و زحمتکش استان قم، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض کرده و با تقدیر و تشکر از زحمات و همراهی آنان در انعکاس اخبار و رویدادهای خبری استان به ویژه در عرصه مقابله با کرونا، توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت حرفه ای، از درگاه حضرت احدیت مسألت دارم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب: 90679
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *