۰

اعلام آمادگی حوزه های علمیه برای کمک به ملت و دولت لبنان

قم نیوز: مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانه ای در پی حادثه انفجار بندر بیروت و تسلیت این حادثه عظیم به ملت و دولت لبنان، آمادگی خود برای هر گونه کمک و مساعدت را اعلام داشتند.
اعلام آمادگی حوزه های علمیه برای کمک به ملت و دولت لبنان
اعلام آمادگی حوزه های علمیه برای کمک به ملت و دولت لبنان
به گزارش قم نیوز در بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پی حادثه انفجار بندر بیروت آمده است: حادثه غمبار انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن جمع کثیری از مردم عزیز و قهرمان لبنان و تخریب ساختمانها و زیر ساخت‌های اقتصادی بیروت شد موجب تاسف گردید.

در ادامه این بیانیه آمده است: ملت قهرمان لبنان در سیر تاریخی مبارزات و حیات مقتدرانه خویش تاکنون حوادث فراوانی دیده و موانع بزرگی را پشت سر گذاشته و همچنان به حول و قوه الهی راه عزت و وحدت ملی و اقتدار و استقلال و مقاومت علیه سلطه استعمار جهانی را تا رسیدن به قله سعادت و افتخار ادامه خواهد داد.

در این بیانیه تاکید شده است: حوزه‌های علمیه ایران ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت عزیز و مقاوم لبنان بویژه برادر عزیز جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای سید حسن نصرالله و خانواده‌های داغدار، برای مجروحان این حادثه آرزوی شفای عاجل نموده و آمادگی خود را برای هر گونه کمک و مساعدت اعلام داشته و تا رفع مشکلات درکنارمردم سرافراز لبنان خواهد بود.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹
کد مطلب: 90708
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *