۰

پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان انقلاب

قم نیوز: مدیر منطقه هفت شهرداری قم از پیشرفت 60 درصدی پیاده‌راه خیابان انقلاب و اتمام این پروژه در ماه‌های آتی خبر داد.
پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان انقلاب
پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان انقلاب
به گزارش قم نیوز مجید متین‌فر با اشاره به پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان انقلاب، اظهار داشت: این پروژه تا پاییز امسال به اتمام می‌رسد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به اینکه درحال حاضر پیمانکار مشغول بتن‌ریزی کف خیابان است، افزود: اجرای سنگفرش هم حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

متین‌فر با اشاره به اینکه پیشرفت بتن‌ریزی بیش از سنگفرش این خیابان است، گفت: تلاش ما این است که برای محرم امسال سطح خیابان آماده حضور عزاداران باشد.

به گفته وی، پاکسازی مصالح و شست و شو همچنین رفع خطر چاله‌ها و ایجاد ایمنی در طول اجرای مسیر از جمله اقداماتی است که پیش از آغاز محرم امسال صورت خواهد گرفت.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به گرانی‌های اخیر و تعدیل پروژه، اظهار داشت: با وجود مشکلات تورمی، این پروژه در حال حاضر مشکل مالی و اجرایی ندارد و با قوت در مسیر خود حرکت می‌کند.

چهار مردان یا خیابان انقلاب از خیابان‌های دوره پهلوی شهر قم است که نقش حساسی در پیروزی انقلاب داشته و این روزها پیاده‌سازی این مسیر به منظور آرام‌سازی ترافیکی و هویت بخشی به این معبر از حدفاصل سه راه شیخان تا چهار راه عماریاسر توسط شهرداری قم پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب: 90802
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *